• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

I propozoi fejesë stjuardesës gjatë fluturimit

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113


Gjatë fluturimit të aeroplanit nga Lisbona drejt Barcelonës, një i ri e fejoi të dashurën e tij, Vera Silva, e cila punon si stjuardesë.
Joao Vierie tërë planin e kishte bërë me pjesën tjetër të ekuipazhit, ndërsa ishte futur në aeroplan pa e vërejtur fare e dashura e tij. Gjatë fluturimit mori mikrofonin e pilotit dhe para pasagjerëve e pyeti nëse pranon të martohej me të.

“Nga frika mendova se mund të fshihesha në WC, por megjithatë hoqa dorë”, tha Vera.

Edhe pse mbeti e shokuar, pranoi të fejohej, ndërsa në këtë rast mbi 80 udhëtarë i duartrokitën. Edhe ekuipazhi mbeti i emocionuar, ndërsa kapiteni i aeroplanit deklaroi se e tërë kjo ishte shumë qesharake, por edhe romantike dhe se gjatë 35 viteve të karrierës së tij nuk kishte përjetuar një gjë të tillë.
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=jlbQfJAwtfc"]YouTube - Air stewardess receives marriage proposal during flight
 

Jeti

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 9, 2010
Postime
15
Pikët
0
Vendndodhja
rome.itali
Përgjigje e: I propozoi fejesë stjuardesës gjatë fluturimit

lol neser ik e pres bileten per barcelon un :p
 
Top