• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

I tradhetuar nga gruaja dhe vellai i tij,e kupton vetem pas sterilitetit ...

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...

Ka zbuluar se ishte steril pasi ish bashkeshortja e kishte denoncuar per mungese te financimeve per ushqim te te birit. Keshtu, nje punonjes 50 vjecar ne Vicenza ne Itali, ka zbuluar qe djali i tij me ish bashkeshorten 40 vjecare, nuk ishte i tiji.

Gruaja i tregoi me ne fund qe e kishte tradhetuar me vellain e tij. Dhe nga ajo tradheti kishte lindur ai femije. Pasi u mor vesh ngjarja, shkruhet ne gazeten e Vicenza, burri u lirua nga detyrimi qe i kishte vene gjykata.

Ne seancen perfundimtare, u nenvizua edhe veprimi i turpshem i 40 vjecares karshi ish bashkeshortit.
Ne fakt, punonjesi nuk kishte paguar detyrimet e tij prej 250 Euro per rritjen e djalit, pasi kishte ngelur i papune. Por ai nuk mund te ishte babai biologjik i djalit.
Ashtu si u qartesua me vone nga analiza mjekesore, ai ishte steril.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,426
Pikët
113
Përgjigje e: I tradhetuar nga gruaja dhe vellai i tij,e kupton vetem pas sterilitetit

Mos u habit fare.Kam ketu nje Sard Italian.Shet akullore ne dyqanin e tij,tashti ju e dini Italisht.62 vjec zoteria,dhe punoja ne te zeze ne fund jave(e ndihmoja fitoja lek).Kishte nje bashkejetuese 25 vjec,dhe nje femije 6 vjec.Paten nje grindje,ajo iku me nje zezak dhe ajo me tha(tekstualisht): eshte xhaxhai im,apo je shokuar??
Ngjera qe ndodhin ne jete ju pergjigja(nuk e imagjinoj sa i ftohte kam qene ne ate moment).
Pa hyre ne detaje.
Ndodhin!
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,508
Pikët
113
Përgjigje e: I tradhetuar nga gruaja dhe vellai i tij,e kupton vetem pas sterilitetit

E mir se nuk shkoi me komshiun,prap ne familje ngeli :D

O zot po cjan kto njerez kshtu mo aman,si nuk i ka ardh peshtir ksaj femre qe ka vajtur me kunatin :O
Po femija kujt i ngjante?
U prish dynjolliku fare
 
Top