• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

I urojme mireseardhjen fufit nga La Sapienza - Roma

Status
Temë e mbyllur.

NRG

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
98
Pikët
0
Vendndodhja
Anywere!
Mire se erdhe ne forumin tone. Konsiderohe si shtepine tende. Urojme te jesh sa me shume aktiv.............
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,656
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Titulli: I urojme mireseardhjen fufit nga La Sapienza - Roma

Mireseerdhe fufi
Kalofsh sa me bukur ne forum
:)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top