• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ia ndaluan me gjyq të bëjë seks për shkak të IQ-së së ulët

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaNjë gjykatës në Londër ia ndaloi një burri me emrin Alan, seksin pasi u vërtetua se ka nivel të ulët të inteligjencës.
Burrit 40 vjeçar iu ndalua seksi pasi IQ e tij është vetëm 48. Alan thuhet se ka jetuar me një të dashur, por në vendimin e gjykatës thuhet se ai ka “dëshirë të fortë seksuale” të panatyrshme për marrëdhëniet me partner, kështu që gjykata ia ndaloi të jetojë me të dashurën e tij.

Gjykatësi tha se IQ e tij është gjithsej 48 dhe ai nuk është i vetëdijshëm për veprimet e veta. Vetë Alan pranoi se nuk ka kapacitet të pamjaftueshëm mental për të ditur dhe kuptuar rreziqet shëndetësore të cilat transmetohen gjatë marrëdhënieve seksuale, shkruajnë mediat britanike.
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: Ia ndaluan me gjyq të bëjë seks për shkak të IQ-së së ulët

Sa Alan-a te till ka neper bote haha
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: Ia ndaluan me gjyq të bëjë seks për shkak të IQ-së së ulët

Po mire po si perfundoji ne gjygj ky Alani, dhe si do ja bej gjygji qe te sigurohet qe Alani do zbatoj vendimin?

Me sa duket Alanit i ka zbrit zgjuarsia posht, por qe edhe te veri ne pune ate zgjuarsi ja paskan ndaluar me ligj.
 

ChocolatE_DiamonD

*BitterSweet*
Anëtar
Sep 13, 2009
Postime
458
Pikët
0
Vendndodhja
Where you cant tell me what to do
Përgjigje e: Ia ndaluan me gjyq të bëjë seks për shkak të IQ-së së ulët

ha ha me mire ti kishin hequr mundesine per te bere femije dhe shtuar popullsine po eshte cik si krim ta lesh tjetrin pa seks...harsh
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Ia ndaluan me gjyq të bëjë seks për shkak të IQ-së së ulët

Mir e ka dhe gjykatesi;tru nuk ka,i heqim dhe seksin !!!...Pse nuk e denojn me vdekje,se kot ron...
 
Top