• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Icona Profesionale Falas

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
ForumPër të gjithë WebDesignerit ikonat janë dicka bazë edhe sa më të bukra të jenë ato, aq më shumë tërheqëse bëhet prezantimi i faqes tuaj. Në faqen që po ju tregoj keni disa sete ikonash me të vërtetë shumë të vecanta edhe që nuk i gjeni kudo. Ikonat janë falas edhe mund ti përdorni në projektet tuaja por nuk mund ti merrni e ti shisni apo ti shpërndani diku tjetër.

Mua personalisht më pëlqyen goxha edhe ja vlen të punosh me ikona me një cilësi kaq të lartë. Po jua le ju mendimet edhe sugjerimet e ndryshme mbi to, thjeshtë shijoni dicka falas edhe cilësore.


Icona Profesionale Falas është një postim nga: RomeoLab.Com
Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top