• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Idhulli juaj ...

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Ndonjehere deshirojme qe ne jete te ndjekim hapat e nje personi tjeter ne cdo aspekt.
Mund te kemi nje idhull,nje person me te cilin na pelqen te ngjasojme e te identifikohemi per motive te ndryshme. Jo detyrimisht duhet te jete nje person publik,mund te jete edhe nje person i afert me ju etj ...

Personalisht e kam nje idhull,pa limit kohe e mendimi.
Idhulli im ka qene dhe do te mbetet gjithmone mamushi im :)!

Po per ju,na tregoni pak ...
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,123
Pikët
113
Përgjigje e: Idhulli juaj ...

Edhe per mua ngelet gjithmone mami im:) ajo ka qen dhe do mbetet idhulli im:)
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Idhulli juaj ...

Nga menyra e jeteses qe kam ba kam kriju personalitetin tim pa kopjuar askend.... me thone qe i ngjaj babit, e urte, e embel, pa komplekse.
Me vjen mire qe i kam ngja se e kam pike te dobet :) Jam daddy`s girl ;)
Eh,ne fakt keshtu njihen te gjitha cupat ...
Si gocat e babit ;)!
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
secili ka jeten e vet e cila esht unike pra te kesh idhuj eshte diçka jo natyrore sepse atehere sdo jesh me vetvetja por shembellimi mbase me i shemtuar i asaj qe perpiqesh ti ngjash
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
E kuptova meri pse nuk ishe pergjigjur prandaj e sqarova me poshte :)
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,680
Pikët
113
Përgjigje e: Idhulli juaj ...

Mami im :)
Esht nje heroin :D
 
Top