• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Iglesias dhe Kourikova presin fëmijë

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113

Ish-ylli i tenisit Anna Kournikova dhe i dashuri i saj, këngëtari spanoll Enrique Iglesias, raportohet se janë duke pritur fëmijën e parë së bashku. Dyshja e famshme raprotoeht se u kanë thënë miqve në Miami se tenistja është shtatzënë, dhe këngëtari ka deklaruar më parë se familja vjen e para dhe së shpejti planifikon të “pensionohet”, pasi dëshiron jetë të qetë. Anna dhe Enrique as nuk e kanë konfirmuar as demantuar këtë lajm, njoftojnë mediat amerikane. Këngëtari dhe ish-tenistja janë në lidhje nga viti 2001, dhe dashurinë e tyre e kanë mbajtur gjithmonë larg nga publiku.
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Iglesias dhe Kourikova presin fëmijë

Ou ?
E vertete qenka kjo ... Epo atehere qenkam shqetesuar kot une qe qarkullonin disa fjale per te te tipit TIZIANO FERRO ! :p
 
Top