• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Iglesias shkon në altar me ish modelen gjermane

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Julio Iglesias dhe e dashura e tij 44 vjecare më ne fund vendosën të shkojnë në altar.


Këngëtari spanjoll 66 vjecar dhe bukuroshja Miranda Rijinsburger, u martuan në një ceremoni që u zhvillua në Marbella të Spanjës. Iglesias dhe ish modelja gjermane u takuan për herë të parë në vitin 1990 në Indonezi dhe që prej asaj kohe ata nuk janë ndarë për asnjë moment.

Fëmija i parë, Miguel lindi në vitin 1997 dhe 2 vjet më pas lindi Rodrigo. Gjithashtu ata kanë edhe tre fëmijë të tjerë, Cristina, Victoria dhe Guillermo.

Në të shkuarën, Julio ka qënë i martuar me Isabel Preysler, e cila është edhe mamaja e Chabeli, Julio Jr e Enrique. Gjatë këtij viti, Julio kaloi kuotën e 200 milionë disqeve të shitura në karrierën e tij.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top