• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ikën Soni Malaj nga ?Dancing with the stars?

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ka qene një mbrëmje e veçante ajo e te enjtes ne puntaten e radhës te spektaklit “Dancing with the stars”.


Formati i cili ka ardhur për here te pare ne Shqipëri nga “Tring” Dixhital e Vizion Plus, ka rritur dozën e emocioneve tani qe edhe pak jave na ndajnë nga nata finale.

Pese personazhet e mbetur vip kane garuar me dy vallëzime te ndryshme, ne pjesën e pare fox-trot dhe kuik-step dhe ne pjesën e dytë samba.

Por, vallëzimi i dyte duke se ka pasur me tepër energji edhe nga vete personazhet vip, te cilët përveç garës ne një gjini latine si samba iu është dashur te vlerësohen, edhe pse jo me pike, nga i ftuari special i jurisë, Edi Rama.

Por, kreu i Bashkisë se Tiranes si dhe lideri i opozitës, jo vetëm qëndroi krah jurisë, por surprizoi publikun teksa vendosi te zbriste edhe vete ne pistën e kërcimit, me një vals te shoqëruar nga Alketa Vejsiu. Ne fund, edhe këtë puntate dikush e la garën pas përmbledhjes se pikëve te jurisë e mbi te gjitha publikut.

Soni Malaj dhe balerini i saj Mirko, u larguan kështu nga ëndrra për çmimin e madh, por i surprizuan te gjithë duke deklaruar publikisht dashurinë për njeri-tjetrin./vizionplus/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top