• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Iken Jonida nga ?Dancing with the stars?

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Tango dhe Paso Doble kane qene dy zhanret e kercimit me te cilat 9 personazhet e mbetur VIP te “Dancing with the stars”, percollen mbremjen e te enjtes spektakel.

Formatit te BBC Word Wide, i cili tashme vjen per here te pare edhe ne Shqiperi nga Tring Digital dhe Vizion Plus nuk i kane munguar as kete puntate surprizat.

Keshtu pas gares emocionuese, vlersimit te jurise, batutave te tyre dhe mbeshtetjes se publikut ne salle, kane qene shikuesit ata qe kane vendosur perms SMS-ve te çojne ne sfiden “Dance Off” kengetaren Soni Malaj dhe balerinin e saj Mirko, si dhe gazetaren Jonida Shehu e balerinin Davide. Mes “tangos” se Sonit dhe “paso dobles” se Jonides, juria vendosi te shpetoje Sonin.

Kete puntate nga “teatri i yjeve” ne “Dancing with the stars”, emocionuese ishte edhe performance e aktores se njohur Roza Anagnosti. E ftuara speciale, sfidoi pasionin e saj ne kercim me nje vals. Bashke me te, Anjeza Shahini dhe trupa e baletit sollen nje tjeter moment elektrizues per spektaklin e te enjtes./vizionplus/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top