• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ikona Fantastike

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
ForumKjo është me të vërtetë dicka shume interesante. Të kesh drejtuesit e kompanive me të mëdhaja si ikona nuk është edhe aq “normale”. Këtu mund të shkarkoni këto ikona të ofruara nga Iconshock e sipas mendimit tim të punuara mjaft mirë e bukur. Po jua lej juve të gjykoni vet edhe ti shkarkoni këto ikona. Shpresoj që t’ju pëlqejnë.


Ikona Fantastike është një postim nga: RomeoLab.Com
Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top