• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ilahi te bukura!

Loreal

V.I.P
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
5,731
Pikët
63
Nuk e pash qe ka nje teme te tille,ftoj gjithe ata qe pelqejn ilahit te postojne ketu:))


 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
25,345
Pikët
113
Përgjigje e: Ilahi te bukura!

c'jane ilahite ?
Ilahit, jane sikur kenget krishtere,apo katolike, vetem keto jane islame poashtu eshte e preferuar qe ilahite te behen pa instrumente muzikore, por disa i perdorin edhe instrumentet.
 

Loreal

V.I.P
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
5,731
Pikët
63
Përgjigje e: Ilahi te bukura!

Edhe nje shqip..:)Mbas iftarit.

 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
10,830
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Ilahi te bukura!

Edhe pse i përkas një feje tjetër do vecoja një nga ilahit e Adem Ramadanit


Gjithashtu i uroje të gjithë besimtarve mysliman agjërim të lehtë .
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
25,345
Pikët
113
Përgjigje e: Ilahi te bukura!

Mandi besoj qe je katolik, bravo per kete ilahi, keshtu duhet te jemi UNITED, se cili ka te drejten e tije te besoj ne at qe mendon per veten e tije.
 

Loreal

V.I.P
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
5,731
Pikët
63
Përgjigje e: Ilahi te bukura!

Flm qe e solle Mandi,per her te pare po e degjoj kete:))
 

Hawk

V.I.P
Anëtar
Nov 24, 2014
Postime
11,111
Pikët
113
Përgjigje e: Ilahi te bukura!

Nje Ilahi e mrekullueshme. Me nje mesazh te fort univerzal.

 
Top