• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ilir Shaqiri familja dhe ëndrrat e mia

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ilir Shaqiri, balerini shqiptar i njohur e i famshëm dhe në skenën italiane do të jetë nesër një nga protagonistët e emisionit “Festa Italiana” të prezantueses Katerina Balivo. Emisioni prezantohet nesër në orën 14. 30 minuta në Raiuno.Së bashku me bashkëshorten e tij aktore Emanuela Morini dhe vajzën Emily, 5 vjecare do të tregojnë sesi kanë arritur të realizojnë ëndrrat e tyre. Në 2001 Ilir Shaqiri u bë një ndër personazhet më të dashur për teleshikuesit në emisionin “Amici”.
Më pas vjen martesa me Emanuelën, aktoren simpatike italiane, ish protagoniste në serialin televiziv italian “Vivere”, më 30 dhjetor 2002. Gëzimit të familjes i shtohet dhe lindja e Emily, vajzës së tyre bukuroshe e cila sot është 5 vjece.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top