• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Impresionuan Tiranën

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kanë ekzaltuar gjithë të pranishmit në pub me zërin e tyre. Këngëtari Mentor Haziri dhe Flaka Krelani dinë çfarë duan fansat e tyre.


Me një performancë të shkëlqyer, mikesha e grupit “Kthjellu”, Flaka ka marrë mikrofonin dhe ka kënduar disa hite botërore për të pranishmit.

Por, kulmi ka qenë në çastin kur Flaka dhe Mentori kanë interpretuar së bashku, duke gjallëruar kështu të gjithë të pranishmit./Bluetooth/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top