• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Inaugurohet shtëpia publike - 4 milionë investim

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Në qytetin grek Larisë, një femër me emrin Xhulja Aleksandratu ka inauguruar një shtëpi e re publike, kostoja e të cilët arrin 4 milionë euro.
Gjithmonë kur bëhej fjalë për seks, kriza kurrë nuk ka ekzistuar. Ajo që ka ndikuar në tregun grek për ta mbajtur atë në shkallët më të larta ka qenë Xhulia, e cila inauguroi këto ditë shtëpinë më të madhe publike që është bërë ndonjëherë në Greqi, në zonën Terpsithea në Larisë.

Biondja preu më duart e saj shiritin roze, duke inauguruar kështu shtëpinë më të madhe publike, që përbëhet nga 3 ndërtesa. Shërbimet erotike në shtëpinë publike do t’i sjellin nëntë bukuroshe që do të punojnë me turne.

Shtëpia publike ka lënë pa fjalë personat qe kanë qenë prezentë gjatë inaugurimit, me luksin dhe dekoret, pasi që ka edhe qilima persian, por edhe një ambient shumë të madh.
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Inaugurohet shtëpia publike - 4 milionë investimKjo është pronarja! :D
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Inaugurohet shtëpia publike - 4 milionë investim

Madness po te ra rruga andej nga larissa!! :D haha
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Inaugurohet shtëpia publike - 4 milionë investim

Kjo eshte nje ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, kishte nje karrier per tu pasur zili dhe shkoi
debilja dhe beri film porno
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Inaugurohet shtëpia publike - 4 milionë investim

haha baftjar kjo vallai e mire shume
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Inaugurohet shtëpia publike - 4 milionë investim

Hajt per hajer s'vukan njerezia mo dmth.. baftjar ca thu re sekso ajo qeka per ta hong me gjith lecka lol
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Inaugurohet shtëpia publike - 4 milionë investim

Beaute si paskemi qene te dyja me nje mendim :p si nuk na rre syni mi goce :D
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Inaugurohet shtëpia publike - 4 milionë investim

Normale ri,, ku kan sy me pa keta aman lol ose kan pa aq shum qe i duken femrat /meshkuj ahahhahahaahh
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Inaugurohet shtëpia publike - 4 milionë investim

hahahaha epo çdo e bukur e ka nje kusur ;)
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Inaugurohet shtëpia publike - 4 milionë investim

Per bukuri ske ci thu ksaj, po vet se e ka lon koka me pasoja te shkreten :D 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Inaugurohet shtëpia publike - 4 milionë investim

Kjo eshte nje ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, kishte nje karrier per tu pasur zili dhe shkoi
debilja dhe beri film porno
Debile? Jeta të ofron shumë mundësi, destinacionin ku e gjen veten më mirë e zgjedh kushdo sipas mënyrës dhe dëshirës. Ajo kishte karrier si këngëtare, top modele, po ashtu modele e Play Boy, vajti bëri dhe film tek Brang Bros, po ashtu po xhiron dhe një film në Hollywood. Ja ka ofruar vetes luksin për të arritur gjithçka e vetme, jo me forma të tjera, tani ka hapur një biznes qindra milionësh ku do t'ia shikoj hajrin gjithë jetën.
 

Apollyon

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 16, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
periferi
Përgjigje e: Inaugurohet shtëpia publike - 4 milionë investim

Qenka bo mire :D
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Inaugurohet shtëpia publike - 4 milionë investim

Sic thot the Freud kenaqesia nis nga shtrati ... e te gjitha te ecin mbar me pas :p :p :p
Hallall, as qe e paragjykoj fare :)
 
Top