• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Informacione për këtë

Solon12

Anëtar
Anëtar
Jun 1, 2020
Postime
43
Pikët
18
a mund të gjejë dikush informacion për këtë? Unë nuk mund ta gjej emrin e këtij fshati në faqen wiki për podujeven..

 

ZET

Cursum Perficio
Anëtar
Aug 31, 2011
Postime
9,023
Pikët
113
Me intereson edhe mua pergjigja e kesaj pyetje, si ne me intereson shume.

Kush ka informacion per cdo toponim Besi, fshat, qytet, krahine, ju lutem ta postoje.

Nocioni qe po formoj eshte se Besi dhe Mysi~a jane konjate.

Falemderit.
 
Top