• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ingrid Gjoni jetë nate vetëm

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Në këtë verë të nxehtë Ingrid Gjoni preferon dhe jetën e natës që të ofron qyteti bregdetar i Vlorës.


Bluetooth boton foto ku këngëtarja është e ulur pranë banakut të një prej pubeve të natës. Fustani i zi dekolte dhe tepër i shkurtër tregon se këngëtarja është në formë të mirë fizike.

Ingridi është parë nën shoqërinë e gazetares Paloma, ndërsa ka munguar i dashuri i saj, i cili ka shoqëruar këngëtaren në aktivitetet e kohëve të fundit



Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top