• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ingrid nis verën me 200 km/orë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum

Takimet me të janë gjithmonë mbresëlënëse dhe shumë interesante madje.


Këtë herë këngëtares seksi, Ingrid Gjoni, i lindi ideja që intervistën për klipin e ri ta realizonim në makinën e saj tip “Touareg”. Duke qenë se e jeton jetën plot dinamizëm, kërkon që çdo minutë e saj të shfrytëzohet në mënyrë sa më të efektshme.

Është gjithmonë në lëvizje, ka gjithmonë një punë për të bërë dhe si pasojë koha nuk i premton që të ndalojë në bare a restorante të ndryshme për të dhënë intervista… E tillë do të vijë edhe sot në “Bluetooth” për t’i transmetuar edhe lexuesit adrenalinën që shoqëron gjithmonë jetën e saj.

Klipi i ri do të jetë pa diskutim një ndër klipet më të pëlqyera të kësaj vere. Xhirimet për të, kanë zgjatur plot 12 orë pa ndërprerje dhe janë realizuar në Gjirin e Lalzit. Klipi do të ketë 4-5 skena të ndryshme dhe do të na sjellë në secilën prej tyre një Ingrid të ndryshuar.

Edhe këtë herë këngëtarja Gjoni, look-un e saj ja ka besuar stilistes Rezarta Skifteri dhe artistes së make-up-it, njëkohësisht stiliste e flokëve në këtë klip, Frida, e cila a qenë gjatë tërë xhirimeve të klipit në dispozicion të Ingridit, së bashku me një ekip prej 6 vajzash. Siç e shihni dhe nga fotot që sjellim ekskluzivisht në “Bluetooth”, Ingridi në këtë klip do të vijë me flokë të shkurtër.


Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top