• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Inis gjithmonë në formë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum

Eleganca e saj bie në sy nga hera në herë. Në fakt, prezantuesja Inis Gjoni kujdeset jo pak për këtë pjesë, gjë që duket edhe në foto.


Ndërkaq, Inisi është një ndjekëse tradicionale e eventeve të modës në kryeqytet.

Nuk kishte si të mungonte edhe gjatë ‘Javës së modës’ në kryeqytet, ku është e veshur me një sarafan ngjyrë pana mjaft të këndshëm.

Me siguri që ajo jo vetëm ka shijuar sfilatat, por edhe i ka vënë syrin ndonjë veshje të prezantuar nga stilistë shqiptarë dhe ata të huaj për veten e saj.


Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top