• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Inis lë Spektalet për të mbrojtur masterin

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum

Inis Gjoni, vajza e famshme e spektakleve ka hequr dorë përkohësisht nga ekrani, për t’iu përkushtuar një pasioni të hershëm që me kalimin e kohës është bërë shumë i rëndësishëm për të, sic është regjisura.


Inisi është diplomuar për regji teatri, por bukuroshja e skenës nuk është mjaftuar me kaq.

Për të përforcuar edhe më shumë idetë dhe dijet e saj në këtë fushë, Inisi i është nënshtruar studimeve master…

Sapo ka përfunduar provimet dhe aktualisht është duke përgatitur shfaqjen me të cilin do të mbrojë diplomën. (Bluetooth)Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top