• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Inna: Jam dashuruar në shqiptarët

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Këngëtarja e mirënjohur rumune, Inna, ka qëndruar në Shqipëri ditëve të fundit ku ka mbajtur dy koncerte tejet të suksesshme, ndërsa mënyra se si është pritur nga publiku shqiptar e ka lënë atë të mahnitur.
“Koncertet në Shqipëri ishin madhështore! Publiku ishte i mrekullueshëm. T’iu them të drejtën nuk kisha shumë njohuri për shqiptarët, por rashë në dashuri me ta. Pa diskutim që dinë se si të argëtohen. Gjithashtu, më kanë trajtuar shumë mirë. Ju falënderoj”, theksoi Inna për Shekulli.

Ajo shtoi se nuk e ka pritur të kishte aq shumë fansa në Shqipëri, kurse ka premtuar se do të vijë përsëri në Shqipëri. Ajo e vlerësoi lartë skenën e koncertit në Tiranë, që sipas Innas do të mbesë gjithnjë në mendjen e saj.
 
Top