• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Inter - Barcelona

Kush kalon në gjysmëfinale

 • Barcelona

  Votes: 4 44.4%
 • Inter

  Votes: 5 55.6%

 • Numri i votuesve
  9

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Inter - Barcelona

Blood_Venom ta kishe bere kete Postim para Ndeshjes Vallai do kishte ndonje Vlere por kete qe po ben ti tani i bie te Besh Endrra me sy hapur nqs do e kishe pare ndeshjen besoj se do e kuptosh kete shprehje qe sapo thashe !
 

BlooD_VenoM

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 6, 2010
Postime
29
Pikët
0
Përgjigje e: Inter - Barcelona

Blood_Venom ta kishe bere kete Postim para Ndeshjes Vallai do kishte ndonje Vlere por kete qe po ben ti tani i bie te Besh Endrra me sy hapur nqs do e kishe pare ndeshjen besoj se do e kuptosh kete shprehje qe sapo thashe !
Unë pikërisht se pash ndeshjen dhe njoh të dy ekipet bëra atë postim.
Unë e simpatizoj Interin,por në të vërtetë jam tifoz i Barçës.
Goli i Militos Offside.
Penalltia e mohuar e D.Alves.
Të verdhat a pamerituara ndaj Barcelonës.
Faullet e mohuara në hyrje të zonës që në vënd ti jepte në favor të Barçës i jepte në favor të Interit.
Pastaj...mos do të më thuash që Interi është më lart se Barça ?
Të gjithë jemi në dijeni të futbollit që luan Barcelona dhe nuk ka bir nëne të thotë tërrci vërrci.
Në ndeshjen e ardhshme,Inter ka për tu mbyllur në gjysmë fushën e vet dhe nuk ka për të bërë xhap më tutje se rrethi i gjysmë fushës.
P.S, mos harro se Barcelona bëri 14 orë udhetim,dhe veç të tjerave vetëm Messi kishte vjellur disa herë.
P.S2, nga ishte ai arbitri që mbajti ndeshjen ? Portugez ;) ???
 
Top