• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Internet!

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,604
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Internet!

E tejkaloj ndonjeher normen,vetem kur shof qe ka zbardh dita :p
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Internet!

Vallahi Dikur 24 Ore Ne Pc Rija Por Tani Maksimumi Im Eshte 3 Deri Ne 4 Ore :)
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Internet!

kto kohet e funit shum :D
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Titulli: Internet!

Hmmm ... Une ne fakt mund te them qe investoj kohe ne internet sepse ne nje pjese te konsiderueshme te dites mua me lidh shume puna me kompjuterin,by the way me lidh puna edhe me internetin duke u munduar ta shfrytezoj ate minutazh ne menyre produktive :)!
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Internet!

Shum Ore :) Po Them E Pakta 6 Ore :p
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Internet!

looool lol Shttt Se Na Fute Brenda :p :p :p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Internet!

bohh

per fat te keq e kam punen me pc keshtu qe 8 ore ne pun dhe ne shpi

sikur dita me naten :)
 
Top