• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Intervista për Forumista

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Interviste per anetaret e forumit I

1. Frika jote me e madhe cila eshte ?
2. Si eshte ne keto moment gjendja juaj shpirterore ?
3. Ke person admiron me shume ?
4. Cila eshte fjala me e embel per tyë Po me e hidhura ?
5. Pershkruaje veten me nje kafshe ?
6. Cfare mendon per lumturine ?
7. Kur genjenë ë.mos thuaj qe ske genjyer kurre Very Happy
8. Kush eshte heroi yt ?
9. Filmi juaj I preferuar ?
10. Si do preferoje te vdisje ?
11. Kenga juaj e preferuar ?
12. Shenja juaj e horoskopit ?
13. Cfare te pelqen ,me shume te nje mashkull/femer ?
14. Po sikur te ishe i padukshem ca do beje ?
15. Pengu me I madh qe te ka mbetur ne jete ?
16. Din te falesh ?
17. Enderra juaj ne sirtar cila eshte ?
18. Rrezikon shpesh ne jete ?
19. A besoni te fati ?
20. Parfumi juaj I preferuar ?
21. Si te pelqen te vishesh ?
22. Te pelqen te udhetosh ?
23. Kur ke patur moment te veshtira ne jete ëkush te ka qendruar prane ?
24. Nese do te kishe 1 milion euro ca do te beje ?
25. Arritja me e madhe e juaja ?
26. Keni armiq ?
27. Ku jeton dhe ku do te pelqente te jetoje ?
28. A jeni te lumtur ë
29. Miku/ja juaj me e mireë
30. Si e zbuluat Forum-Al.COM dhe a ju pelqen ?
 

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Titulli: Interviste per anetaret e forumit

1. Frika jote me e madhe cila eshte ë--- VETMIA
2. Si eshte ne keto moment gjendja juaj shpirterore ë-- E TRAZUAR, PLOT MENDIME
3. Ke person admiron me shumeë --- TE GJITHA ATA QE LUFTOJNE PER LUMTURIN E TYRE
4. Cila eshte fjala me e embel per tyë Po me e hidhuraë --- (TE DUA)
5. Pershkruaje veten me nje kafshe… --- KOTELE E PERKEDHELUR
6. Cfare mendon per lumturine ë ---SUBLIMIA E PAKAPSHME
7. Kur genjenë ….mos thuaj qe ske genjyer kurre --- KUR JAM NE VESHTIRESI
8. Kush eshte heroi ytë --- NJERIU I SAKRIFICES
9. Filmi juaj I preferuarë --MON ROUGE
10. Si do preferoje te vdisjeë ---NE SHTRATIN TIM, E RRETHUAR NGA ATA QE DUA
11. Kenga juaj e preferuar ë ---MEMORIS (B.S)
12. Shenja juaj e horoskopitë-- BINJAKET
13. Cfare te pelqen ,me shume te nje mashkull/femer ë -- QETESIA
14. Po sikur te ishe i padukshem ca do bejeë--- DO FSHIHESHA NE ATO MOMENTE QE DO TE DOJA TE RRIJA VETEM
15. Pengu me I madh qe te ka mbetur ne jete ë --PERPIQEM MOS TE LE PENGJE NE JETE
16. Din te falesh ë-- PERPIQEM TE FAL
17. Enderra juaj ne sirtar cila eshteë -- TE ARRIJ ATO QE I KAM CAKTUAR VETES
18. Rrezikon shpesh ne jete ë --- JO SHUME
19. A besoni te fatië --- BESOJ NE ZGJEDHJE TE FATIT
20. Parfumi juaj I preferuarë ---JEATOR TE DIORIT(PARFUMI IM)
21. Si te pelqen te vishesh ë --KLASIKE (NDOSHTA NGA PUNA IME)
22. Te pelqen te udhetosh ë-- SHUME
23. Kur ke patur moment te veshtira ne jete …kush te ka qendruar prane ë--VETJA(JAM TIP I MBYLLUR)
24. Nese do te kishe 1 milion euro ca do te beje ë --DO NDEROJA GARDEROBEN TIME:d
25. Arritja me e madhe e juajaë-- PROFESIONI
26. Keni armiqë --S'MENDOJ
27. Ku jeton dhe ku do te pelqente te jetojeë --JETOJ NE SHKALLET E FANTAZIS, DO TE DOJA TE JETOJA NE ZEMRAT E NJEREZVE QE DUA
28. A jeni te lumtur ë --PERPIQEM
29. Miku/ja juaj me e mireë ---MOTRA IME
30. Si e zbuluat Forum-Al.com.COM dhe a ju pelqen ë --- NGA MIQT E MI, ESHTE FORUM I KENDESHEM
 

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
Re: Interviste per anetaret e forumit

1. Frika jote me e madhe cila eshte ë VETMIA
2. Si eshte ne keto moment gjendja juaj shpirterore ë SHUME KEQ
3. Ke person admiron me shumeë VETEN:p
4. Cila eshte fjala me e embel per tyë Po me e hidhuraë TE DUA VDEKSH:p
5. Pershkruaje veten me nje kafshe… LUANIN
6. Cfare mendon per lumturine ë ESHTE SA EFER DHE LARG
7. Kur genjenë ….mos thuaj qe ske genjyer kurre Very Happy SA TE DUSH QE KUR KAM LIND KAM GENJY
8. Kush eshte heroi ytë KAKA
9. Filmi juaj I preferuarë FAST AND FURIOS
10. Si do preferoje te vdisjeë PA DHIMBJE
11. Kenga juaj e preferuar ë MODA MIA
12. Shenja juaj e horoskopitë BINJAKET
13. Cfare te pelqen ,me shume te nje mashkull/femer ëSINQERITETI
14. Po sikur te ishe i padukshem ca do bejeë TE GJITHA
15. Pengu me I madh qe te ka mbetur ne jete ë QE U KTHEVA NGA GREQIA
16. Din te falesh ë PO
17. Enderra juaj ne sirtar cila eshteë TE KRIJOJ NJE FAMILJE DHE TE JEM I LUMTUR
18. Rrezikon shpesh ne jete ë JO
19. A besoni te fatië PO
20. Parfumi juaj I preferuarë ICE
21. Si te pelqen te vishesh ë NORMAL
22. Te pelqen te udhetosh ë PO
23. Kur ke patur moment te veshtira ne jete …kush te ka qendruar prane ë VETMIA
24. Nese do te kishe 1 milion euro ca do te beje ë DO IKA NGA SHQIPERIA
25. Arritja me e madhe e juajaë SE MBAJ MEND
26. Keni armiqë NDOSHTA
27. Ku jeton dhe ku do te pelqente te jetojeë NE TR POR DUE TE SHKOJ NE ITALI
28. A jeni te lumtur ë PJO
29. Miku/ja juaj me e mireë JAN SHUME
30. Si e zbuluat VIZITORIN.COM dhe a ju pelqen ë NGA SCARFACE DHE ME PELQEN
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Titulli: Interviste per anetaret e forumit

1. Frika jote me e madhe cila eshte ë

Ideja qe nje dite mund te humbas pranine e personave qe une dua me shume ne kete jete,ata qe me bejne te ndihem e plotsuar!

2. Si eshte ne keto moment gjendja juaj shpirterore ë

Ndoshta paksa ne dileme per disa detaje gjithsesi generally e kenaqur!

3. Ke person admiron me shumeë

Mamushin tim! Ne rradhe te pare person i mrekullueshem e se dyti mama e mrekullueshme!!! Ndihem e privilegjuar qe jam bija e saj.

4. Cila eshte fjala me e embel per tyë Po me e hidhuraë

Dashuri!!!!(Fjala me e embel)
Zhgenjim!(Fjala qe dhemb me shume qe permbledh ne kompleks edhe mosmirenjohjen)

5. Pershkruaje veten me nje kafsheë

Ndoshta Pellumb,me pelqen te fluturoj,me pelqen liria dhe mundohem ta shfrytezoj ate ...
6. Cfare mendon per lumturine ë

Ndonjehere eshte utopike te arrihet ne total gjithsesi mund te arrihet edhe me detajet dhe momentet me te vogla sepse ndonjehere jane thjesht ato detaje qe bejne diferencen. Ndihem e lumtur me cdo gje te bukur qe me rrethon dhe me ben te ndihem mire me veten.

7. Kur genjenë ë.mos thuaj qe ske genjyer kurre Very Happy

Nuk me pelqen te genjej per tu treguar e sinqerte madje edhe nese do te dua te genjej nuk mundem ta bej me koshience te plote edhe pa u dukur tek personi tjeter,skuqem dhe menjehere reagoj :(!

8. Kush eshte heroi ytë

Vetvetja !!!
9. Filmi juaj I preferuarë

Jane a lot .. Tani momentalisht nuk mund te ndaj thjesht njerin!

10. Si do preferoje te vdisjeë

Vdekja eshte gjeja e fundit qe mendoj ne keto momente ... Hmmm,frike :(

11. Kenga juaj e preferuar ë

Ndoshta nuk mund te kem nje kenge te preferuar,jane disa qe i degjoj shume shpesh kohet e fundit!

12. Shenja juaj e horoskopitë

Demi
13. Cfare te pelqen ,me shume te nje mashkull/femer ë

Inteligjenca eshte ne aspektin primar ndonese ne impaktin e pare ka shume rendesi aparenca fizike

14. Po sikur te ishe i padukshem ca do bejeë

Ndoshta gjithcka qe nuk mundem ta realizoj tani qe jam e dukshme..

15. Pengu me I madh qe te ka mbetur ne jete ë

Deri ne keto momente fatmiresisht nuk kam asnje peng! Uroj te mos kem as ne te ardhme sepse vertet do linte gjurme te theksuara tek une...

16. Din te falesh ë

Mbaj shume meri me persona qe vertet me kane lenduar dhe me ata qe asnjehere sme kane vleresuar per ate qe jam gjithsesi di dhe dua te fal me persona qe jam vlejne dhe jam koshiente qe e falura eshte domosdoshmeri ne ato situata...

17. Enderra juaj ne sirtar cila eshteë

Ndoshta dikur ka qene Amerika e ndersa ne keto momente eshte dicka qe kam nisur dhe me ka mbetur pergjysem dikur!

18. Rrezikon shpesh ne jete ë

Me terheqin sfidat cka do te thote qe me pelqen njekohesisht te rrezikoj ne jete dhe ne te shumten e rasteve kam marre ate qe vertet kam dhuruar ne ato situata ...

19. A besoni te fatië

Patjeter,ndonese kjo nuk do te thote te qendrosh inferiore kundrejt gjithckaje qe te rrethon vetem duke menduar se Fati te troket ne dere!

20. Parfumi juaj I preferuarë

Ndoshta Eternity por gjithsesi jo vetem ai ...

21. Si te pelqen te vishesh ë

Ndonjehere sportive gjithsesi me pelqen te jem e vecante ne lookun tim por e rendesishme eshte te ndihem komode me ate qe kam veshur. Mundohem njekohesisht te pershtas veshjen edhe me rastin!

22. Te pelqen te udhetosh ë

Jashtezakonisht shume ! Do isha shume e lumtur nese qe ne keto caste te nisja nje udhetim te gjate ne bote :)!

23. Kur ke patur moment te veshtira ne jete ëkush te ka qendruar prane ë

Eh te gjitheve na ndodh te kemi momente te veshtira ne jete dhe ajo qe me ka qendruar gjithmone prane ka qene familja ime,me saktesisht mamushi im qe e kam si moter edhe ndaj gjithcka me te!

24. Nese do te kishe 1 milion euro ca do te beje ë

Hmmm... Cfare nuk do te beja! Vetem mos me rencin ne dore se do i shpenzoja ne kohe rekord,eshte e pamundur te kursej leke une :D!

25. Arritja me e madhe e juajaë

Gjithcka qe kam realizuar deri tani e quaj arritje!

26. Keni armiqë

Na ndodh te gjitheve te kemi armiq por ne kete rast po i quaj ziliqare. Ne momentin qe dikush te ka zili ndodh sepse posedon dicka qe s'mund ta kete vete ai ...

27. Ku jeton dhe ku do te pelqente te jetojeë

Jetoj ne Tirane. Dikur nuk me ka pelqyer shume si vend gjithsesi tani ndihem mire!

28. A jeni te lumtur ë

Lumturia eshte plotesisht relative gjithsesi kam arsye per te qene e lumtur!

29. Miku/ja juaj me e mireë

Ndihem mire sepse jam e rrethuar me shume miq qe vertet me duan dhe me vleresojne per ate qe une perfaqesoj dhe jam ne vetvete!

30. Si e zbuluat VIZITORIN.COM dhe a ju pelqen ë

Hmm,nga facebooku. E pashe diku si link dhe vendosa te rregjistrohesha:)!

Faleminderit ...
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Interviste per anetaret e forumit

ke pika 3 je treguar shum e njeanshme(babi ka dal jasht loje) megjithate interesante intervista
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Titulli: Interviste per anetaret e forumit

Nuk e kam nenvleresuar aspak babin sepse diku tjeter e kam permendur qe jam krenare per familjen time por nuk mundem ta mohoj qe mamushin e kam debulese gjithsesi edhe babin e dua shume shume ...
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Interviste per anetaret e forumit

Un pertoj me shkrujt kaq shum :(
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,586
Pikët
113
Vendndodhja
Nje Interviste per ju !

1-Te pelqen te intervistohesh , pse ?
2-Kush ta ka vene emrin , ndonje historik ?
3-Ke nje model qe ndjek ne jeten tende ?
4-Cila cilesi te pelqen me shume nga populli yt , pse ?
5-Tet ofrohej nje pashaporte E huaj do hiqje dore nga ajo Shqiptare , pse (pa furce pergjigjen)
6-Ca ndjen kur te bie zilja e telefonit , ca mendon direkt ?
7-Cila eshte pika juaj e dobet , pse ?
8-Personalisht per juve , cili eshte Futbollisti/Aktori/Shkrimtari/Kengetari/Politikani/Parfumi me i mire ne bote ?
9-Nje ndodhi te kendeshme qe prodhon humor nga jeta juaj , na trego nje ?
10-C'emer do i vije botes te sotme ku jetojme ?
11-Me ke i ndan te fshehtat e tua/shqetesimet e tua ?
12-Ne ca periudhe kohore do doje te jetoje , pse ?
13-Ca programi televiziv ndjek me qef , pse ?
14-Ke pas ndonje huq ne femijeri, ke, vazhdon apo ke mesuar huqe te tjera ?
15-C'shoqeri frekuenton aktualisht ?
16-Kush te irriton me shume?
17-Sa % duhet bukuria fizike per te bere perpara ne art ?
18-Sa kohe ke pa ngare nje biciklete , mendon se modernizimi i tepert na ka bere dembel ?
19-Ka ndryshuar menyra juaj e te folurit kohet e fundit , i hani germat , keni futur fjale te huaja ne fjalorin tuaj te perditshem ( sot me beri pershtypje nje koleg i punes i tha shokut ne telefon , - ku je mer dog ) ?
20-Cili eshte ka qene do te jete casti me i veshtire ne jeten tuaj ?

FLM
 

endrilejladesign

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2010
Postime
86
Pikët
0
Vendndodhja
italy
Përgjigje e: Interviste per anetaret e forumit

1. Frika jote me e madhe cila eshte ?
spara ndjej frike nga asgje zakonisht
2. Si eshte ne keto momente gjendja juaj shpirterore ?
jo ne nivel te mire . kam ne mendime nje vazje q me pelqen por qe tani e kam larg
3. Ke person admiron me shume?
Babane tim sepse eshte njeri shum i forte , shum punetor , njeri i ndershem dhe i drejte
4. Cila eshte fjala me e embel per ty? Po me e hidhura?
te kam xhan , te kam shpirt / te rente kanceri , mallkimet i kam inat ne maksimum
5. Pershkruaje veten me nje kafshe?
Delfini
6. Cfare mendon per lumturine ?
mendoj se nuk eshte aspak e pamundur , ajo fshihet ne te shumten e rasteve pas gjerave te vogla dhe shume te thjeshta ne jeten e perditshme por edhe ne raste te vecanta gjithashtu
7. Kur genjen ?mos thuaj qe ske genjyer kurre
kam genjyer kur ngela ne klase per vjeshte ne fizike , i thash mamit kalova kalova rri pa merak
8. Kush eshte heroi yt ?
SKENDERBEU pa dyshim
9. Filmi juaj I preferuar?
Jessie James / nga filmat shqiptar : tingujt e harreses
10. Si do preferoje te vdisje?
ne gjum dhe pa vuajtur nga ndonje semundje
11. Kenga juaj e preferuar ?
Si no te hubieras ido - Marco Antonio Solis
12. Shenja juaj e horoskopit ?
Gaforrja
13. Cfare te pelqen ,me shume te nje femer ?
Syte buzet floket ngjyra e lekures dhe eleganca
14. Po sikur te ishe i padukshem ca do beje ?
do ikja ne Shqiperi me avion ,se jam pa dokumenta
15. Pengu me I madh qe te ka mbetur ne jete ?
pengje spara kam por them se po te ktheja kohen mbrapsh them se nuk do kisha shkuar ne gjimnaz te pergjithshem por tek liceu artistik aty ku mu luten qe te futesha
16. Din te falesh ?
varet se ca
17. Enderra juaj ne sirtar cila eshte?
te behem Designer makinash anijesh motorrash syzesh atletesh , te behem piktor profesionist
18. Rrezikon shpesh ne jete ?
zakonisht po
19. A besoni te fati ?
dikur nuk i besoja , tani jeta me ka mesuar se edhe fati ka te beje shume ne jeten e njeriut
20. Parfumi juaj I preferuar ?
Coloseum
21. Si te pelqen te vishesh ?
sipas rastit , por zakonisht casual
22. Te pelqen te udhetosh ?
po , shum
23. Kur ke patur moment te veshtira ne jete ?kush te ka qendruar prane ?
nga 2003shi deri tani jeta ime ka qene komplet vetem me veshtiresi . dhe shumicen e rasteve e kam kaluar situaten fal ndhmes se njerezve te panjohur qe rastesia me ka bere ti takoj
24. Nese do te kishe 1 milion euro ca do te beje ?
do paguaja ca detyrime qe kam . do rregulloja shpine time dhe do siguroja jeten e prinderve te mi . kusurin per bamiresi totale te gjithe njerezve dhe femijeve sidomos atyre qe jane jetim dhe skan ku te flene e skane cte hane
25. Arritja me e madhe e juaja?
mbijetesa e ndershme ne situatat me te veshtira q kurre si kisha imagjinuar ndonjehere se do i perjetoja
26. Keni armiq ?
armik jo por nje njeri qe e urrej ne maksimum PO
27. Ku jeton dhe ku do te pelqente te jetoje ?
jetoj ne itali , por do me pelqente te provoja njehere te jetoja ne Sarande Vlore ose Venezuele
28. A jeni te lumtur ?
jo dhe aq , kam ca probleme
29. Miku/ja juaj me e mire?
Mami me Babin tim
30. Si e zbuluat FORUM-AL dhe a ju pelqen ?
thjesht nje anetare e trlive.net me coi mesazh dhe me tregoi se ktu mund te shihja big brother live sepse e kam shum qef ta shof kur kam kohe te lire . PO me pelqen
 

ChocolatE_DiamonD

*BitterSweet*
Anëtar
Sep 13, 2009
Postime
458
Pikët
0
Vendndodhja
Where you cant tell me what to do
Interviste per anetaret e forumit II

1) Endrra qe pe mbreme?

2) Kurre mos thuaj kurre! E beson?

3) Me mire te duash apo te te duan?

4) Skuadra jote e zemres?

5) Cfare te qeteson kur je me nerva?

6) Cfare mendoni per intervistuesen?

7) Cfare te mungon me shume nga kjo jete?

8) Kur ke thene Te dua per here te fundit?

9) Krijoni probleme per njerezit qe nuk i njihni?

10) Hera e fundit qe keni qare?

11) Sa vjec jeni?

12) Jeni ziliqar/e me miqte tuaj?

13) Puno per jete jetuar apo jeto per te punuar? Kush ju pershtatet?

14) A kerkohet dashuria?

15) Sa femije doni te keni?

16) Acaroheni shpejt?

17) Cfar nuk ju pelqen tek vetja juaj?

18) Me ke i ndani sekretet??

19) Mendoni se jeta eshte nje aventure?

20) Vesi me i keq qe keni patur ne femijeri?

21) Indiferenca i afron apo i largon njerezit?

22) Kendon ne dush?

23) A duhet cdo sekret tja tregosh partnerit/partneres?

24) Dhurata e fundit qe keni marre?

25) Cfare ben kur je i/e merzitur?

26)A ka lumturi pa dashuri?

27) Do i ktheheshit nje dashurie te vjeter?

28) Cfare ju pelqen te bleni me shume?

29) Gjuan gurin e fsheh doren! Jeni i/e tille?

30) U lodhe shume?
 

The_AnGeL

World is Mine
Anëtar
Jan 27, 2010
Postime
174
Pikët
0
Vendndodhja
Atje Ku Ballakumja Eshte me e Shijshme ;)
Përgjigje e: Interviste per anetaret e forumit II

1) Permbyetje ne qytetin tim ..
2)Po
3)Te 2ja :)
4)INTER
5)Muzika
6) e Shkelqyer !
7)Vellai im .
8)Para Disa Kohesh Por Jo Pune Dashurie .
9)Jo Aspak Pa me dhen Arsye .
10)Para 1 jave .
11)2*
12)Aspak.
13) Puno per jete jetuar
14)Po
15)2
16)Jo.
17)Sinqeriteti i Tepert .
18)Me Veten Ose ne Raste te vecante me shokun me te mire .
19)Them se po.
20)Haja Thonjt .
21)i Largon .
22)Ndonjehere.
23)Po
24)Nje Pal Atlete
25) Degjoj Muzike .
26)Nuk e Besoj .
27)Ndoshta.
28)Dhurata per Njerzit e mi te dashur .
29)Jo
30)Aspak .
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Interviste per anetaret e forumit II

1) Endrra qe pe mbreme? inkubi kam pa as me zinte gjumi lol

2) Kurre mos thuaj kurre! E beson? sigurisht

3) Me mire te duash apo te te duan? te me duan po dhe un te dua

4) Skuadra jote e zemres? MILANNNNN

5) Cfare te qeteson kur je me nerva? qetesia ne vetvete te heci neper rrugica pa nje met

6) Cfare mendoni per intervistuesen? esht njeshja forumit kiss kiss

7) Cfare te mungon me shume nga kjo jete? pasioni sic e doja un

8) Kur ke thene Te dua per here te fundit? hmmmm me mir kur se thua se ai qe e thot ste don

9) Krijoni probleme per njerezit qe nuk i njihni? aspak

10) Hera e fundit qe keni qare? sot

11) Sa vjec jeni? aq sa me japin

12) Jeni ziliqar/e me miqte tuaj? shoh punen time po qesh mir me veten sme interesojn tjert

13) Puno per te jetuar apo jeto per te punuar? Kush ju pershtatet? puno per te jetuar

14) A kerkohet dashuria? kush kerkon gjen

15) Sa femije doni te keni? aq sa ta ket shkrujt zoti

16) Acaroheni shpejt? kur me bejn muhabete pa vler

17) Cfar nuk ju pelqen tek vetja juaj? gjithsikush ka difekte

18) Me ke i ndani sekretet?? me ket qe po ben intervisten lol

19) Mendoni se jeta eshte nje aventure? jetoje aq sa te zgjas (aventura)

20) Vesi me i keq qe keni patur ne femijeri? ledhatimet e kokfortesia me pas gjithçka

21) Indiferenca i afron apo i largon njerezit? ate qe e ke afer e din qe e ke ai qe te rrin indiferent te terheq me shum..

22) Kendon ne dush? jo

23) A duhet cdo sekret tja tregosh partnerit/partneres? asnjher..

24) Dhurata e fundit qe keni marre? nje mbajtese cantash argjenti kur vete ne restorant (nga nje shoqe)

25) Cfare ben kur je i/e merzitur? kerkoj nje pik ne horizont ku te ngul syt e hutohem aty deri sa me ik merzia

26)A ka lumturi pa dashuri? jo

27) Do i ktheheshit nje dashurie te vjeter? pse jo

28) Cfare ju pelqen te bleni me shume? çanta

29) Gjuan gurin e fsheh doren! Jeni i/e tille? asnjeher..

30) U lodhe shume? per kto pergjigje jo aspak..
__________________
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Nje Interviste per ju !

1-Te pelqen te intervistohesh , pse ?
Ne jete me ka ndodhur te jem ne pozicionin e te intervistuares sikurse me ka ndodhur edhe mua te intervistoj te tjeret. Eshte nje marredhenie e sinqerte e dobishme,mund te ndash me te tjeret detaje te bukura dhe interesante ...

2-Kush ta ka vene emrin , ndonje historik ?!

Emri im ka qene nje dileme e madhe,pjese e nje shorteu ne rreth te afermish ne fakt. Gjithsesi si perfundim u vendos te me vihej emri i zgjedhur nga kushurira ime,si nje bashkim emrash ...

3-Ke nje model qe ndjek ne jeten tende ?

Model .. ?! Nuk mund te them qe kam nje model te mirefillte,nuk me pelqen te imitoj,te sintonizohem ne mendime e shembuj individesh te tjere. Parapelqej te jem gjithmone vetvetja,te pakten do jete kjo menyra per tu identifikuar si unike ...

4-Cila cilesi te pelqen me shume nga populli yt , pse ?!

Ndoshta mikpritja dhe bujari eshte ajo c'ka me pelqen me teper ne vendin tone,njekohesisht edhe bashkejetesa fetare qe ben Shqiperine nje vend te vecante ne raport me vende te tjera ne bote . Gjithsesi edhe keto virtyte kane ndryshuar ne menyre te theksuar ...

5-Tet ofrohej nje pashaporte E huaj do hiqje dore nga ajo Shqiptare , pse (pa furce pergjigjen)!
Hmmm ... Ne Momentin qe nuk me eshte ofruar nje pergjigje e tille nuk mund te jap nje pergjigje stabel sepse eshte nje pyetje qe influencohet nga shume faktore. Gjithsesi,gjithmone kam dashur te largohem nga vendi im,te pakten pjeserisht deri ne momentin qe mund te krijoj nje mbrojtje dhe siguri ne aftesite e mia ...

6-Ca ndjen kur te bie zilja e telefonit , ca mendon direkt ?!

Valle kush do jete?! Ndonese ne te shumten e rasteve e perceptoj menjehere personin qe me telefonon. Zilja e telefonit nuk me ofron ndonje ndjesi shume te vecante,me perjashtim te orareve disi te vona ku frikesohem paksa kur mendoj cfare mund te kete ndodhur ...

7-Cila eshte pika juaj e dobet , pse ?!
Jam shume e ndjeshme,sentimentale dhe e sinqerte. E konsideroj pike te dobet sepse ndonjehere nje sjellje e tille konsiderohet si dobesi nga individe te ndryshem. Jo gjithmone duhet te sillesh ne te njejten forme me persona qe nuk e meritojne dhe nuk perbejne te njejten rendesi per ty..

8-Personalisht per juve , cili eshte Futbollisti/Aktori/Shkrimtari/Kengetari/Politikani/Parfumi me i mire ne bote ?
Futbollisti: Ricardo Kaka ( te pakten personalisht me pelqen megjithese mund te mos jete me i miri ne bote)!
Aktori: Robert De niro, Al Pacino etj ...
Shkrimtari: Kafka,Remark, Kamy etj ...
Kengetari: Gigi D'alessio, Paolo Meneguzzi etj ( kam debulese per Kengetaret dhe kenget italiane)!
Politikani: Berluskoni,George Bush,Obama etj ...
Parfumi: Dolce Gabana,Leona Lewis( ka shume parfume te pelqyer)! etj ...

9-Nje ndodhi te kendeshme qe prodhon humor nga
jeta juaj , na trego nje ?!

Ka shume ndodhi te tilla,ndoshta edhe detaje te vogla por qe mua me bejne te ndihem shume mire...

10-C'emer do i vije botes te sotme ku jetojme ?!
Paaftesi,Keqmenaxhim i vlerave njerezore,Keqinterpretim mendimesh e idealesh,Korrupsion ...

11-Me ke i ndan te fshehtat e tua/shqetesimet e tua ?!
Me mamushin tim ndaj gjithcka,edhe imtesirat me te vogla, sigurisht qe edhe me dy miket e mia me te mira...

12-Ne ca periudhe kohore do doje te jetoje , pse ?!
Ndoshta ne periudhen qe po jetoj tani sepse ndihem e lumtur me personat qe me rrethojne,me gjithcka qe me perket gjithsesi me disa gjera ndryshe do ishte akoma me mire ...

13-Ca programi televiziv ndjek me qef , pse ?!
Nuk shoh shume televizor per tu treguar e sinqerte por me pelqejne Rality Show sepse kane gjera interesante per tu mesuar. Me pelqejne dokumentaret sepse jane te dobishem ne nje informacion te pergjithshem,dhe emisione te ndryshme rinore ( mesoj shume prej tyre,ndoshta detaje qe me ndihmojne te perfeksionoj sferen time ne te cilen aktualisht po punoj ) ...

14-Ke pas ndonje huq ne femijeri, ke, vazhdon apo ke mesuar huqe te tjera ?!
Huqe fatmiresisht nuk kam,ose te pakten nuk cilesohem si person me huqe me perjashtim te faktit qe jam shume kokeforte edhe kryelarte ( ndonjehere dicka e tille me demton me persona te caktuar)!

15-C'shoqeri frekuenton aktualisht ?!

Frekuentoj ate rreth shoqeror qe me ben te ndihem e mbrojtur,e vleresuar,e respektuar dhe e dashur ...

16-Kush te irriton me shume?!
Disa sjellje te padeshirueshme te personave qe ndoshta dikur i kam vleresuar shume me teper sesa ata e meritojne. Me irritojne se tepermi edhe genjeshtrat e padrejtesite,qe bien ne supet e personave me te brishte e te pafajshem ...

17-Sa % duhet bukuria fizike per te bere perpara ne art ?!

Ne art eshte domosdoshmeri. Aktualisht,edhe pak kohe me pare e kam provuar dicka te tille tek vetja edhe them me bindje qe impakti i pare,aparenca fizike ka shume rendesi kur luhet me nje imazh por gjithcka shkon me tej se kaq,inteligjenca triumfon gjithmone ose me sakte duhet te triumfoje ne cfaredo lloj sfere ...

18-Sa kohe ke pa ngare nje biciklete , mendon se modernizimi i tepert na ka bere dembel ?
Hmmm,ne fakt asnjehere nuk me ka pelqyer bicikleta,edhe nuk besoj qe te pakten tek vetja ime eshte modernizmi ai qe me ka bere inferior kundrejt ketij lloj transporti ...

19-Ka ndryshuar menyra juaj e te folurit kohet e fundit , i hani germat , keni futur fjale te huaja ne fjalorin tuaj te perditshem ( sot me beri pershtypje nje koleg i punes i tha shokut ne telefon , - ku je mer dog ) ?!
Menyra ime e te folurit eshte fikse,precize,elokuente edhe e kuptueshme ne rrethe te ndryshme shoqerore,ne marredhenie te ndryshme. Nuk mund ta mohoj qe ne fjalorin tim mbizoterojne huazimet,besoj se eshte e pashmangshme dicka e tille gjithsesi mundohem ti menaxhoj ato ne formen me te mire dhe me te kuptueshme ...

20-Cili eshte ka qene do te jete casti me i veshtire ne jeten tuaj ?!

Konsideroj te veshtire momentet e pakta qe une ndihem inferiore edhe e papushtetshme. Nderkohe moment i veshtire per mua eshte cdo moment kur shoh personat e zemres te ndihen keq,te paplotesuar etj ...

Faleminderit :)!
 

ChocolatE_DiamonD

*BitterSweet*
Anëtar
Sep 13, 2009
Postime
458
Pikët
0
Vendndodhja
Where you cant tell me what to do
Përgjigje e: Interviste per anetaret e forumit II

Meqe kam ardh me frymezim sonte

1) Endrra qe pe mbreme? Si mbaj mend hic endrrat zakonisht so idk

2) Kurre mos thuaj kurre! E beson? POOO

3) Me mire te duash apo te te duan? Te me duan

4) Skuadra jote e zemres? AC Milan & Germany

5) Cfare te qeteson kur je me nerva? Mos me flasin ata persona qe mi kane bere nervat kacurrel & kalon me kalimin e kohes se smbaj inate gjate

6) Cfare mendoni per intervistuesen? Qafsha lagjen o goc e mire :p

7) Cfare te mungon me shume nga kjo jete? Qetesia shpirterore

8) Kur ke thene Te dua per here te fundit? Sot

9) Krijoni probleme per njerezit qe nuk i njihni? Me dashje jo..kshu pa dashje se di pastaj ..hopefully not

10) Hera e fundit qe keni qare? Se mbaj mend

11) Sa vjec jeni? double the trouble :p

12) Jeni ziliqar/e me miqte tuaj? Jo

13) Puno per jete jetuar apo jeto per te punuar? Kush ju pershtatet? Puno per Jete Jetuar

14) A kerkohet dashuria? hmm Kerkohet ...Po varet shume nga situata

15) Sa femije doni te keni? 2

16) Acaroheni shpejt? Dua te them jo...Po e di qe ndonjehere Acarohem Shpejt

17) Cfar nuk ju pelqen tek vetja juaj? E vras mendjen shume per opinionet e njerezve qe me rrethojne & Skenaqem me pak

18) Me ke i ndani sekretet?? Ne kto momente ..sekretet e jetes ..Me asnjeri

19) Mendoni se jeta eshte nje aventure? Po dhe duhet jetuar si e tille (Easier said than done)

20) Vesi me i keq qe keni patur ne femijeri? Ngacmoja thonjte perhere

21) Indiferenca i afron apo i largon njerezit? Ne rastin tim ...Largon

22) Kendon ne dush? Ncuq

23) A duhet cdo sekret tja tregosh partnerit/partneres? Jooooo...mund ti perdorin kundra teje me vone

24) Dhurata e fundit qe keni marre? a huge hot pink purse ..love it

25) Cfare ben kur je i/e merzitur? Shopping, youtube or ipod, dhe te shkruaj per ndjenjat gjekundi

26)A ka lumturi pa dashuri? Ka

27) Do i ktheheshit nje dashurie te vjeter? Vetem njeres...te tjerave jo

28) Cfare ju pelqen te bleni me shume? Kepuce, Canta, Rroba pa Hesap -urra-

29) Gjuan gurin e fsheh doren! Jeni i/e tille? JO

30) U lodhe shume? Ncuq hic fare
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Interviste per anetaret e forumit II

1) Nuk pash nje te till
2) Po
3)Te dyja
4) Juventus :)
5) hmmm caj kamomili :p zakonisht kur jam me nerva ose fle gjume ose bej punet
6) zemerushe :)
7)Nje person qe kurr sdo ta harroj!
8) para pak minutash
9) nqs ska te bej me mua ska asnje lloj interesi, si per mir si per keq
10) para 3 muajsh ( me duket, sjam e sigurt)
11) 19
12) aspak
13) Puno per te jetuar ...
14) mendoj se po kerkohet, edhe pse vjen krejt papritur
15) 2
16) dikur po, tani jo e kontrrolloj veten pa ren ne sy :D
17) me pelqen gjithcka
18) me dike te besueshem, varet nga sekreti ( si i till nuk thuhet ) po zakonisht me psikologen time
19) deri ne moshen 20 vj po mendoj se eshte e till ( me vone duhet te mendohet seriozisht per te )
20) se di, sme kujtoihet asnje per momentin, por e di qe kam pasur shuuume
21) largon, dhe i acaron mardhenjet
22) hahahahahha po
23) jo, duhet te dij aq sa eshte per te ditur (dmth te jet i informuar per aq sa e mendon te arsyeshme )
24) nje perqafim
25) dal shetitje ( qoft edhe ne 2 te mengjesit )
26)varet, ndoshta edhe ka ...nuk di cte them !
27) jo nese do kisha dike tjeter perkrah, e shkuara ngelet e shkuar pavarsisht e bukur apo jo
28) aklete, portofola
29) kurr se kam ber kete gje, gjithmon kam qen trasparente ne ate cka kam dashur te shpreh ( pozitive apo negative )
30) pak, meqense jam semur ... gjithsesi ishte bukur te pergjigjesha :) puuuf
 

Rock'erka

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 20, 2010
Postime
95
Pikët
0
Vendndodhja
Kosovë/Gjilan
Përgjigje e: Interviste per anetaret e forumit II

1) Endrra qe pe mbreme? S'pash asnjeë

2) Kurre mos thuaj kurre! E beson? E besoj

3) Me mire te duash apo te te duan?T'dyat

4) Skuadra jote e zemres?Real Madrid

5) Cfare te qeteson kur je me nerva?(D)

6) Cfare mendoni per intervistuesen?Briliante

7) Cfare te mungon me shume nga kjo jete?My Love

8) Kur ke thene Te dua per here te fundit?Para 5 minuatve

9) Krijoni probleme per njerezit qe nuk i njihni?JO kurr

10) Hera e fundit qe keni qare?hmm ktyre ditëve

11) Sa vjec jeni? 18

12) Jeni ziliqar/e me miqte tuaj?As qe bohet fjal

13) Puno per jete jetuar apo jeto per te punuar? Kush ju pershtatet?Puno per te jetuar

14) A kerkohet dashuria?Pak kerkohet, pak vie vet

15) Sa femije doni te keni?Tre

16) Acaroheni shpejt?Varet prej situates

17) Cfar nuk ju pelqen tek vetja juaj?Hmm...qe jom shum naive

18) Me ke i ndani sekretet??My Friend/ Dona

19) Mendoni se jeta eshte nje aventure?Hmm sbesoj

20) Vesi me i keq qe keni patur ne femijeri?Se dii per momentin spom kujtohet

21) Indiferenca i afron apo i largon njerezit?Normalisht i largon

22) Kendon ne dush?JO

23) A duhet cdo sekret tja tregosh partnerit/partneres?Hmm...ma miir po

24) Dhurata e fundit qe keni marre?Unaz

25) Cfare ben kur je i/e merzitur?Mirrem me shkrime

26)A ka lumturi pa dashuri?Se besooj

27) Do i ktheheshit nje dashurie te vjeter?Se di,vazhdoj te jem me dashurin e parë

28) Cfare ju pelqen te bleni me shume?Veshjee

29) Gjuan gurin e fsheh doren! Jeni i/e tille?JOoo

30) U lodhe shume? Fare
Perfundova :d
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Interviste per anetaret e forumit II

1) Endrra qe pe mbreme?-----------------si mbaje mend :(

2) Kurre mos thuaj kurre! E beson?-------------po

3) Me mire te duash apo te te duan?----dyjat :) nuk prish pune

4) Skuadra jote e zemres?-------hajt Milano

5) Cfare te qeteson kur je me nerva?--------muzika

6) Cfare mendoni per intervistuesen?----hallall

7) Cfare te mungon me shume nga kjo jete?-----------gjithcka

8) Kur ke thene Te dua per here te fundit?--------sot

9) Krijoni probleme per njerezit qe nuk i njihni?-------jo

10) Hera e fundit qe keni qare?----------dje

11) Sa vjec jeni? ------------``mendohu``

12) Jeni ziliqar/e me miqte tuaj?---------me raste

13) Puno per jete jetuar apo jeto per te punuar? Kush ju pershtatet?-------jetoj per te punuar :)

14) A kerkohet dashuria?---------ke une nuk ndodh

15) Sa femije doni te keni?--------3

16) Acaroheni shpejt?----------ufffffffff menjehere

17) Cfar nuk ju pelqen tek vetja juaj?---------qe shume besoj :(

18) Me ke i ndani sekretet??-----------me nje shoqe

19) Mendoni se jeta eshte nje aventure?----------po dhe shume

20) Vesi me i keq qe keni patur ne femijeri?---------jam zen shume me njerzt :)

21) Indiferenca i afron apo i largon njerezit?---------------largon

22) Kendon ne dush?-------joooooo

23) A duhet cdo sekret tja tregosh partnerit/partneres?------une per vete mendoj se po edhe pse e praktikoj i them gjithcka dhe ndihme me e lir

24) Dhurata e fundit qe keni marre?-----------para 3 a 4 dite nga kolegia e punes :)

25) Cfare ben kur je i/e merzitur?----------qajjjjjjjjjjjj

26)A ka lumturi pa dashuri?--------nvaret secila lidhje eshte ndryshe

27) Do i ktheheshit nje dashurie te vjeter?--------hmmmmmmm

28) Cfare ju pelqen te bleni me shume? -------------canta kepuca, sandale , parfume

29) Gjuan gurin e fsheh doren! Jeni i/e tille?---------spo di haahahhah

30) U lodhe shume?
----------hic ishte knaqesi flmmmmmm :)
 

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Përgjigje e: Interviste per anetaret e forumit II

1) Endrra qe pe mbreme?Sikur nje hije me zuri frymen :S

2) Kurre mos thuaj kurre! E beson?PO

3) Me mire te duash apo te te duan?Njera me e mire se tjetra

4) Skuadra jote e zemres?Inter & Germany

5) Cfare te qeteson kur je me nerva?Qetesia

6) Cfare mendoni per intervistuesen?Smart girl

7) Cfare te mungon me shume nga kjo jete?Vellai

8) Kur ke thene Te dua per here te fundit?Kto dite

9) Krijoni probleme per njerezit qe nuk i njihni?Jo

10) Hera e fundit qe keni qare?Mbreme

11) Sa vjec jeni? mes 20-25

12) Jeni ziliqar/e me miqte tuaj?Jo aspak

13) Puno per jete jetuar apo jeto per te punuar? Kush ju pershtatet?E para

14) A kerkohet dashuria?Po kerkohet

15) Sa femije doni te keni?3(dy vajza nje djale)

16) Acaroheni shpejt?Kur kam arsyje po

17) Cfar nuk ju pelqen tek vetja juaj?Jam shume nevrike

18) Me ke i ndani sekretet??Kushuriren

19) Mendoni se jeta eshte nje aventure?Jo

20) Vesi me i keq qe keni patur ne femijeri?Beja therrime kur haja buke.

21) Indiferenca i afron apo i largon njerezit?

22) Kendon ne dush?Ncuq

23) A duhet cdo sekret tja tregosh partnerit/partneres?

24) Dhurata e fundit qe keni marre?Nje varse

25) Cfare ben kur je i/e merzitur?

26)A ka lumturi pa dashuri?Normalisht qe jo

27) Do i ktheheshit nje dashurie te vjeter?Hmm

28) Cfare ju pelqen te bleni me shume?Veshje ihaa sfryhem kurre

29) Gjuan gurin e fsheh doren! Jeni i/e tille?Absolutisht qe jo

30) U lodhe shume?Jak fare
 

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
1. Cfare eshte dashuria?
2. Ke dashuruar ndonjeher?
3. Mund te me thuash 3 arsye per te dashuruar?
4. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?
5. Cfar duhet te beje nje femer/mashkull qe ti te cmendesh pas tij/saj?
6. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?
7. Te kan tradhetuar ndonjeher?
8. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
9. Je ne gjendje te perjetosh nje histori dashurie pa qene nevoja te besh seks?
10. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?
11. Je i/e fejuar?
12. Je i/e dashuruar?
13. Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne te njejten kohe?
14. Beson ne dashurin e perjetshme?
15. Beson se dashuria duhet te jete se sben reciproke?
16. Ndershmeria fiton gjithmone?
17. Mendon se mund ta duash perseri dike qe te ka tradhetuar?
18. Cfar do ishe ne gjendje te beje qe mos te humbisje personin qe do?
19. Ne nje lidhje cfar vendi ze besimi?
20. Mendon se ne dashuri eshte gjithmone njeri qe dashuron me shume se tjetri?
21. Egziston dashuria ne distance?
22. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?
23. Me trego si do ishte personi ideal per ty?
24. Cilat fjalë ose shprehje përdor më shpesh?
25. Nëse do të mundeshe të ndryshoje diçka te vetja, çfarë do ishte ajo?
26. Ç'gjë e konsideron arritjen tënde më të madhe?
27. Cili është sendi më i çmuar që zotëron?
28. Cila është karakteristika jote më e spikatur?
29. Nese do te pershendesesh dike, mund ta besh ketu..
30. Ç'mendim keni per personin qe krijoi kete interviste
 
Top