• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Interviste dashurie

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Intervista Dashurie

Ju Lutem Ketyre pyetjeve ju pergjigjeni me pergjigje sa me të shkurtera si p.sh: po/jo dhe ndonje pershkrim të shkurter....

1. Cfar është dashuriaë
2. Ke dashuruar ndonjeherë
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruarë
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgjeë
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuarë
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/sajë
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të dojeë
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuriaë
9. të kan tradhetuar ndonjeherë
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe ikenë
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seksë
12. Edhe e anasjellta vetem me seksë
13. Dashuria kerkohet, apo vjen veteë
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tendeë
15. Je i/e fejuarë
16. i/e dashuruarë
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohëë
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeterë
19. Mendon se është e mundur kjo gjeë
20. Beson ne dashurin e perjetshmeë
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciprokeë
22. Cfar mendon për tradhetineë
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhjeë
24. Do ta falje tradhetineë
25. Do ta pranoje si dicka normaleë
26. Perse tradhetohetë
27. Ndereshmeria fiton gjithmoneë
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuarë
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe doë
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimië
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon tië
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetrië
33. Egzistojne dashuri ne distanceë
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohetë
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashurë
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuarë
37. Si do ishte personi ideal për tyë
 

borana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
78
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
1. Cfar është dashuriaë Dashuria eshte nje ndjenje qe nuk pershkruhet dot por vetem ndjehet
2. Ke dashuruar ndonjeherë Po , Them se po .
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruarëEshte ndjenje e bukur , Te ben te harrosh gjithcka, eshte burim jete .
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgjeë Jo asnjhere......gjithmone ka patur dicka qe duhet te ndryshohet .
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuarë Brian Adams Have u ever loved a woman :)
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/sajë Te me adhuroje dhe te kete te njejtat parime me mua .
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të dojeë Jo nuk eshte e thjeshte
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuriaë Ashtu si gjithe te tjeret
9. të kan tradhetuar ndonjeherë Ndoshta......nuk e di
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe ikenë Jo.....ai qe iken humbet nje njeri qe se njohu kurre
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seksë Po ma merr mendja se dashuria nuk ka te beje se sben me seksin
12. Edhe e anasjellta vetem me seksë Jo asnjehre
13. Dashuria kerkohet, apo vjen veteë Vjen vete........ske si te kerkosh ndjenjen
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tendeë Jam shpirt i lire.....dashuria sme ve dot limite
15. Je i/e fejuarë Jo
16. i/e dashuruarë Jo
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohëë Jo asnjehere
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeterë Jo....kjo nuk quhet dashuri sipas meje
19. Mendon se është e mundur kjo gjeë Aspak
20. Beson ne dashurin e perjetshmeë E cuditshme....Por besoj
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciprokeë Normale....ne dashuri duhen dy
22. Cfar mendon për tradhetineë Mendoj se ska te beje me dashurine
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhjeë Varet nga rrethanat.....pro mendoj qe po
24. Do ta falje tradhetineë Nuk e di
25. Do ta pranoje si dicka normaleë Jo aspak
26. Perse tradhetohetë Nevoje per dicka qe nuk ta dhuron partneri qe ke
27. Ndereshmeria fiton gjithmoneë Ndoshta......ose me mire ne fund po
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuarë Jo sma merr mendja
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe doë Gjithcka
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimië Vend te pare
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon tiëE thashe e me lart........nje ndjenje qe vetem provohet ......te ben te fluturosh :)
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetrië Noshta kjo ndodh
33. Egzistojne dashuri ne distanceë egzistojne po nuk zgjasin
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohetëPervec tradhetise
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashurë Mendoj qe po...ndoshta pa e ditur
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuarë Mendoj se kur te jem e dashuruar dua te hip ne nje kulle te larte e te bertas fort per ate qe e dua me shpirt.
37. Si do ishte personi ideal për tyëAi qe do me kuptonte dhe do me qendronte gjithmone afer
 

NRG

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
98
Pikët
0
Vendndodhja
Anywere!
Titulli: Interviste dashurie

1. Cfar është dashuriaëZjarr qe buron nga zemra
2. Ke dashuruar ndonjeherëvetem nje here
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruarëduhet, duhet dhe duhet
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgjeëjo
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuarëbecause I love you
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/sajëte me doje nothing else
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të dojeëe dyta
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuriaëjo
9. të kan tradhetuar ndonjeherëjo
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe ikenëabsolutisht jo
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seksëse besoj
12. Edhe e anasjellta vetem me seksëaq me keq
13. Dashuria kerkohet, apo vjen veteëkerkohet
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tendeëderi ne njfare pike po
15. Je i/e fejuarëjo
16. i/e dashuruarëndoshta
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohëëtre po dy jo
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeterëjo
19. Mendon se është e mundur kjo gjeëabsolutisht jo
20. Beson ne dashurin e perjetshmeëndoshta
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciprokeëeshte shume here me mire kur eshte reciproke
22. Cfar mendon për tradhetineëdicka e ulet
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhjeënormale
24. Do ta falje tradhetineëne menyre kategorike jo
25. Do ta pranoje si dicka normaleëjo
26. Perse tradhetohetëse nuk ka dashuri
27. Ndereshmeria fiton gjithmoneëjo gjithmone
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuarënuk do ja lejoja vetes
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe doësa te mundja
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimiëte dytin mbas respektit
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon tiëdicka te vyer
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetriëekziston gjithmone nje peshore ne çift
33. Egzistojne dashuri ne distanceëekzistojne po se kane te gjate
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohetëderi ne njefare mase
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashurëpo
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuarëi rezervuar ne detaje
37. Si do ishte personi ideal për tyënje vajze normale
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,300
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
1. Cfar është dashuriaë Ndjenj e paster shpirterore
2. Ke dashuruar ndonjeherë Vetem Nje Here
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruarë Jo :p
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgjeë Jo
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuarë Every Think I Do I Do It For you
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/sajë Te Me Kuptoj
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të dojeë Te Duash
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuriaë Po
9. të kan tradhetuar ndonjeherë Nuk E Di
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe ikenë Jo
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seksëNdoshta
12. Edhe e anasjellta vetem me seksë Jo
13. Dashuria kerkohet, apo vjen veteë Vjen Natyrshem
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tendeëJo
15. Je i/e fejuarë Jo
16. i/e dashuruarë Ngelet Per Tu Vertetuar !
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohëë JO , (Nuk Do Mund Ta Beja Dot)
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeterë Jo
19. Mendon se është e mundur kjo gjeë Nuk Besoj
20. Beson ne dashurin e perjetshmeë Po Besoj
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciprokeë Jo
22. Cfar mendon për tradhetineë Mosvleresim
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhjeë Per Mua Po
24. Do ta falje tradhetineë Jo
25. Do ta pranoje si dicka normaleë Jo
26. Perse tradhetohetë Ka Shume Arye, Mos kuptim , Mos komunikim Etj etj
27. Ndereshmeria fiton gjithmoneë Po
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuarë Jo,
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe doë Nese Do Ishte Ne doren Time Do Beja Gjithcka
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimië Ne Vend Te Pare
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon tië Ndjenj e pa pershkrushme . Qe Vetem Perjetohet
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetriëPo
33. Egzistojne dashuri ne distanceë Po
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohetë Pervec Tradhetise
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashurë Jo
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuarëDo I Tregoja
37. Si do ishte personi ideal për tyë E Thjesht Qe Te Me Kuptonte Gjithmon :):):)
 

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
1. Cfar është dashuriaë ----- Its Precious
2. Ke dashuruar ndonjeherë -------Po
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruarë --- its a great feeling ,
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgjeë --JO
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuarë--- I Will Always Love U
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/sajë---to love me completly for who i am
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të dojeë-- te lejoj dike
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuriaë-- Po
9. të kan tradhetuar ndonjeherë Jo
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe ikenë --False
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seksë -- Sbesoj
12. Edhe e anasjellta vetem me seksë-- no capito :(
13. Dashuria kerkohet, apo vjen veteë --It Comes
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tendeë -- Po
15. Je i/e fejuarë--Jo
16. i/e dashuruarë-- Hmm Ju Dhem Next Interview :p
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohëë --Jo
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeterë-- Jo
19. Mendon se është e mundur kjo gjeë --Po
20. Beson ne dashurin e perjetshmeë---Po
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciprokeë --ë
22. Cfar mendon për tradhetineë --No Good
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhjeë--Jo
24. Do ta falje tradhetineë--Jo
25. Do ta pranoje si dicka normaleë--U Crazy Hell Nooooooo
26. Perse tradhetohetë --Men Are Dogs :p
27. Ndereshmeria fiton gjithmoneë
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuarë --Po Por Nuk Harron :p
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe doë --Te Jetoj Ne Shqiperi Edhe Ti Mbaj 2 Lope :p lool
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimië ---First
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon tië0--- love is amazing ! its better to have loved than not loved at all !!!!!!
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetrië--PO
33. Egzistojne dashuri ne distanceë --Po Por It Doesnt Work Out In The End :( 34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohetë--Jo
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashurë I Think So ( por pa dashje)
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuarë--Me Mir Te Jesh E Rezervuar
37. Si do ishte personi ideal për tyë --loving , trustworthy, handsome , hardworking ,qentle, sweet :)
 

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Titulli: Interviste dashurie

1. Cfar është dashuriaë-----PERKEDHELJE NDJENJASH
2. Ke dashuruar ndonjeherë----PO
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruarë---KENAQESI, NEVOJ, DESHIRE
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgjeë---S'NDRYSHOJ GJE PER HIRE TE TE TJEREVE
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuarë---BECAUSE I LOVE YOU
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/sajë----PSE TE CMENDEMë:D
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të dojeë--TE LEJOSH TE TE DUAN
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuriaë--PO
9. të kan tradhetuar ndonjeherë--ME SA DI JO
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe ikenë--PO, ESHTE ZGJIDHJA ME E LEHTE
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seksë--PO
12. Edhe e anasjellta vetem me seksë--JO
13. Dashuria kerkohet, apo vjen veteë---VJEN NATYRA,E MENDOJ
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tendeë---VARET NGA SHUME RRETHANA
15. Je i/e fejuarë---JO
16. i/e dashuruarë---PO
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohëë--JO, SMUND TE ME NDODHE KURRE
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeterë----JO
19. Mendon se është e mundur kjo gjeë---SMENDOJ,DASHURI DO TE THOTE DHE DESHIRE
20. Beson ne dashurin e perjetshmeë---JO, JAM SKEPTIME PER DASHURINE
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciprokeë----JO DOMOSDOSHMERISHT
22. Cfar mendon për tradhetineë---PSE DUHET TE MENDOJë
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhjeë--PO, NORMAL
24. Do ta falje tradhetineë--JO, SE BEJE DOT
25. Do ta pranoje si dicka normaleë---APSOLUTISHT JO
26. Perse tradhetohetë---MBARON NDJENJA
27. Ndereshmeria fiton gjithmoneë--JO DOMOSDOSHMERISHT
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuarë---UNE JO NJEHER
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe doë---PERVEC SE TI TREGOJA DASHURIN TIME, ASGJE ME SHUME
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimië---VENDIN E PARE
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon tië---FLUTUR ME SHUME NGJYRA, QE GJEN STREH TEK NJE ZEMER E NGROHTE :)
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetrië---MENDOJ SE PO
33. Egzistojne dashuri ne distanceë---EKZISTON PO ESHTE SHUME E VESHTIRE
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohetë---JO GJITHACKA
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashurë---PO MENDOJ SE PO
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuarë---TE TREGOHESH AQ SA TE RUHASH INTIMITETIN
37. Si do ishte personi ideal për tyë ---SKA PERSON IDEAL, AS UNE SJAM
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Interviste Dashurie .. !

1. Cfar është dashuria? ...Ndenje dhe pervoje qe duhet perjetuar .

2. Ke dashuruar ndonjeher? Sigurisht :)

3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruar?
Nevoja psikologjike!
experienca me e bukur qe duhet jetuar!
Gjen shpirtin binjak dhe jeta vazhdon...

4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgje? Po
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar? Me do apo sme do Anita Take me duket teper e pafajshme dhe nostalgjike dhe me kjton prinderit e mi..qe jan dashuruar dikur ..:)

6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/saj?
Te vuaj ;)

7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të doje? Te lejosh..sepse te dashurosh duhet ta mendosh shum me shum her ;)

8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria? Sigurisht !

9. të kan tradhetuar ndonjeher? Sbesoj !

10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken? Aspak !

11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seks?
lol sbesoj ..gjithsesi nuk mendoj se zgjat..pastaj s'shifen rezultatet ;)
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Interviste Dashurie .. !

12 Edhe e anasjellta vetem me seks? Po po squhet dashuri..eshte dicka momentale ;)spontane :)

13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete? vjen vet sigurisht..kur ste mungojn mundesit ..si ne rastin tim psh :)

14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tende? hmm Un jam cik tip Open..mgjth mendoj se kur dashuron vertet dike..dhe ndodh pse jo !

15. Je i/e fejuar? Jo
16. i/e dashuruar? nn coment ;)
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohë? Kur dashuroj dike s'hap syte per dike tjeter normalisht !

18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeter? Jo sepse cdo gje qe bej e bej me vetedije ndaj...

19. Mendon se është e mundur kjo gje? Ndodh!

20. Beson ne dashurin e perjetshme? Jo!

21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciproke? Sigurisht sepse nese jo s'ka kuptim ajo lidhje :)

22. Cfar mendon për tradhetine? Ndodh te gjith tradhetojn !
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Interviste Dashurie .. !

23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhje?
Po mgjth mendon se mund te ekzistoj dhe Rikthim ..ne rastin tim Jo !

24. Do ta falje tradhetine? Jo

25. Do ta pranoje si dicka normale?
Pse jo .mbase per te tjer sepse varet dhe nga Temperamenti qe ke ...personalisht jo ;)

26. Perse tradhetohet? Sepse eshte pjese e experiences qe do kalosh :)

27. Ndereshmeria fiton gjithmone? Mendoj se po !

28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuar? Jo..

29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe do?
Do i falja cdo gje te mundshme qe mos shikonte dike tjeter kur eshte me mua :)

30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimi? Kryesor!

31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti? Ferr i embel:)

32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetri? ... .Sigurisht ;)

33. Egzistojne dashuri ne distance? Po po s'besoj se zgjasin ;)


34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet? Jo!

35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashur? nn coment !

36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuar? e rezervuar :)

37. Si do ishte personi ideal për ty? Kuptimplote !
 

born_to_love

elektron i lire
Anëtar
Mar 6, 2010
Postime
87
Pikët
0
Vendndodhja
Greece
Përgjigje e: Interviste Dashurie .. !

Ju Lutem Ketyre pyetjeve ju pergjigjeni me pergjigje sa me të shkurtera si p.sh: po/jo dhe ndonje pershkrim të shkurter....

1. Cfar është dashuria?
Dashuria eshte "cmenduria" e nje njeriu per aq kohe sa e jeton...
2. Ke dashuruar ndonjeher?
Po
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruar?
Te ben te ndihesh mire...te jep guxim per shum gjera....te ben te fluturosh lart e me lart pa patur frike se mund te rrezohesh...:)
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgje?
Shum gjera ndryshojne vetvetiu
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?
Mendoj se "My heart will go on"-Celine Dion
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/saj?
Nje femer duhet te kete karakter te forte te nderthurrur me nje sensualitet te embel...:)
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të doje?
Mendoj se eshte dicka reciproke..."It takes two to tango..." :)
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?
Fakteqesisht dhe fatmiresisht "PO"...
9. të kan tradhetuar ndonjeher?
Po...:(
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
Mendoj se jo
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seks?
Dashuri Platonike ???!!! Pse jo....:)
12. Edhe e anasjellta vetem me seks?
Nuk mendoj se do quhej dashuri...thjesht obsesion !
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?
Mendoj se bukuria e dashurise qendron ne faktin se vjen ateher kur nuk e mendon ose nuk e llogarit
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tende?
Jo...ose te pakten deri diku,por jo te "burgosesh"
15. Je i/e fejuar? JO
16. i/e dashuruar? Mendoj se po...:)
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohë?
Hmmmm....sbesoj,nje terheqje ndoshta ,por jo dashuri
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeter?
Ka ndodhur...por ka ngelur thjesht nje deshire
19. Mendon se është e mundur kjo gje?
Mendoj se mund ti ndodhi cdokujt,mjafton qe ne fund te triumfoje llogjika dhe jo instikti
20. Beson ne dashurin e perjetshme?
Jo
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciproke?
Mendoj se po...gjithashtu pervec dashurise mendoj se midis dy personave duhet te ekzistoje dhe respekti reciprok
22. Cfar mendon për tradhetine?
Qe eshte ferra me e keqe e dashurise....
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhje?
Ndodh ne shumicen e rasteve qe mund ti jape fundin nje lidhjeje,por mund te ndodhe dhe e kunderta: Te perforcoje akoma me shum nje lidhje
24. Do ta falje tradhetine?
Mendoj se jo...
25. Do ta pranoje si dicka normale?
Jo
26. Perse tradhetohet?
Sepse humbasin ndjenjat reciproke...sepse eshte ne natyren komplekse te qenies njerzore...sepse femrat jane qenie qe provokojne shum...lol...
27. Ndereshmeria fiton gjithmone?
Jo gjithmone....
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuar?
Une personalisht JO...
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe do?
Nqs do e doja me gjithe shpirt..."GJITHCKA"
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimi?
Eshte primar do thoja...mungesa e besimit ngjall dyshime...xhelozi...dhe "ftohje" ndjenjash
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti?
Dashuria eshte "mjalti" i jetes...eshte ajo cka na embelson dhe na kujton shpesh here qe jemi qenie njerzore
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetri?
Mendoj se po
33. Egzistojne dashuri ne distance?
Hmmmmmmm....ndodh qe po...por me shum jam me shprehjen "Larg syrit,larg zemres"
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?
Mendoj se asnjeher nuk duhet te gjykojme ose paragjykojme dicka qe e ka zanafillen ka dashuria
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashur?
Edhe un jam njeri dhe normalisht nuk jam perfekt...ka ndodhur qe kam lenduar njerez qe kam patur prane ndonese edhe pa qellimin tim
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuar?
Mendoj se nuk duhet te rezervohemi per te treguar qe dashurojme dike...nuk eshte as krim as turp....
37. Si do ishte personi ideal për ty?
Idealja eshte dicka Utopike...mendoj se njeriu qe do i afrohej sadopak ideales per mua do ishte " E thjeshte...me karakter te forte....do trajtonte veten si "subjekt" dhe jo si "objekt"...dhe me zemer dhe shpirt te paster"...:)
Mirepres pergjigjet tuaja .


P.s "Interviste vertet e bukur...urime"
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,962
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Interviste dashurie

Intervista Dashurie

Ju Lutem Ketyre pyetjeve ju pergjigjeni me pergjigje sa me të shkurtera si p.sh: po/jo dhe ndonje pershkrim të shkurter....

1. Cfar është dashuria Ndenje e gjithanshme qe i jep kuptim jetes
2. Ke dashuruar ndonjeherë Po
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruarë Njeriu nuk plotesohet nga vetja , nuk shijohet diçka kur nuk ke me ke ta ndash , natyra e njeriut tregon vete me gjendjen e lumturise qe te jep dashuria
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgje Jo , gjithmone kur do dike meson ke dobesi qe nuk i dije deri ne ate moment .
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar Nga zeri i saj nese do e degjoj ndonjehere
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/sajë Te kete nje shpirt te paster .
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të doje Te duash
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria Po
9. të kan tradhetuar ndonjeherë Jo
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken Per mua personalisht jo
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seksë Po
12. Edhe e anasjellta vetem me seksë qenke fiksu pas seksit me kete kembengulje
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete po s'e kerkove , kur te vjen vete nuk ka vlere
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tendeë Eshte e dyanshme
15. Je i/e fejuarë Cuq
16. i/e dashuruar Nese eshte me vend
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohë Absurde
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeter jam skizofren po pyet ?
19. Mendon se është e mundur kjo gje Ka njerez me probleme
20. Beson ne dashurin e perjetshme Deri ne fund i mbetem idese
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciproke po edhe e njeanshme kot sa te genjesh veten
22. Cfar mendon për tradhetine i perket njerezve te ulet
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhje ja ka dhene fundin , fakt i kryer
24. Do ta falje tradhetine Nuk di çfare arsye mund te justifikohet me tradhetine
25. Do ta pranoje si dicka normale Pyetje anormale
26. Perse tradhetohet Se eshte bere rruge , dredhi qe te mos perballesh me sinqeritet
27. Ndereshmeria fiton gjithmone Gjiiiithmone
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuar Pf me mire te me lere te qete , s'gjej me ndonje kuptim pas tradhetise
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe do S'ka pse ta humb nese ndjenja do ishte e ndersjellte e gjithesesi ne kufijte e normales do i shprehesha , koha me ka mesuar qe çmendurite jane qesharake dhe te turperojne .
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimi Beton kollone
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti Jetese e perbashket e cila do ishte me me shume sfida por me pak e lodhshme se vetmia .
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetri Varet , mund te kete edhe ekuiliber pse jo
33. Egzistojne dashuri ne distance Per njerez qe ndjekin instiktet jo , per ata qe degjojne zemren po
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet Gjithçkaja te ngec ne fyt
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashur Nese ka qene e njeanshme dhe nuk kam pas te njejten ndjenje s'kam lene hije dyshimi
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuar Po secili ka jeten e vet , ça po u duhet jeta ime te tjereve
37. Si do ishte personi ideal për ty Duhet te me ngjante ne gjerat kryesore dhe te ndryshonte ne detaje , ne sjellje e detaje qe nuk i kam[/QUOTE]

Ps - Tani e pashe qe u dashkan pergjigje te shkurtra , por me duken pergjigje pa kuptim Po jo , dua te flas sa te shpreh ate qe mendoj , s'po shkruj telegram .
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Interviste dashurie

1. Cfar është dashuriaë - Ndjenje deliri!
2. Ke dashuruar ndonjeherë- Po
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruarë - Per te dal jashte arsyer, per te provuar dicka te re, per tu ndier e kompletuar.
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgjeë - Po.
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuarë - hmm sme kujtohet tani
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/sajë - Asgje, une nuk cmendem kollaj.
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të dojeë - Te te doje
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuriaë- Po.
9. të kan tradhetuar ndonjeherë- Po, :p
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe ikenë - Fitimtari eshte gjithnje i vetem!
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seksë- ?!!!
12. Edhe e anasjellta vetem me seksë- Do thoja qe cdo ndjenje lind ne shtrat!
13. Dashuria kerkohet, apo vjen veteë- Vjene vete, smund ti thuash dashurij hajde tek mua e qendro ketu, vjen dhe iken.
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tendeë- Edhe duhet kufizuar, megjithse kam lirine time.
15. Je i/e fejuarë - Jo
16. i/e dashuruarë - Jo
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohëë - Jo
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeterë - Jo
19. Mendon se është e mundur kjo gjeë- Per pyetjen me larte? Po eshte!
20. Beson ne dashurin e perjetshmeë- Po (prinderit e mi duhen sikur te ishin 15 vj)
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciprokeë - Nese dashuron nuk do te thote qe te te dashurojne, po duhet te jete!
22. Cfar mendon për tradhetineë - Eshte imorale, te gjithe jemi imoral! Varet si tradhton, por eshte e justifikueshme.
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhjeë - Jo
24. Do ta falje tradhetineë- Po
25. Do ta pranoje si dicka normaleë- Po
26. Perse tradhetohetë - Per te bere dicka qe se ke bere psh!
27. Ndereshmeria fiton gjithmoneë- Jo
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuarë- Po
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe doë - Ta le te lire
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimië - Vendin e vete!
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon tië - Delir!
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetrië - Po
33. Egzistojne dashuri ne distanceë - Po. (me ribashkim te shpejt :p )
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohetë - Jo
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashurë - Po
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuarë - Rezervuar
37. Si do ishte personi ideal për tyë - Si ne endrrat e mia :p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Interviste dashurie

1. Cfar është dashuriaë -BUZQESHJE DHE QARJE .
2. Ke dashuruar ndonjeherë- PO
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruarë- TE BEN TE NDJEHESH BUKUR,
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgjeë- PO
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuarë- DITET PA TY( SHKUMBIM ISMAILI)
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/sajë- ASGJE ME MIRE TE JESH VETVETJA
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të dojeë -DYJAT :p
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuriaë- PO
9. të kan tradhetuar ndonjeherë- PO
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe ikenë- SIKUR TE IK PA LEN GJUMR MIR DO ISHTE ...
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seksë- X
12. Edhe e anasjellta vetem me seksë-X
13. Dashuria kerkohet, apo vjen veteë- ME MIRE KUR VJEN VET
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tendeë- MENDOJ
15. Je i/e fejuarë- JO
16. i/e dashuruarë- JO
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohëë- JO
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeterë- JO
19. Mendon se është e mundur kjo gjeë- PER CKA FLET ..?!
20. Beson ne dashurin e perjetshmeë- SIKUR TE NDODH PSE JO
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciprokeë- NUK DI GJE :p
22. Cfar mendon për tradhetineë- LENDIM
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhjeë- TRADHETIA..? JO KA RRUG DALJE
24. Do ta falje tradhetineë- TASH N'VARE SE PER CKA ME KA TRADHTU , NESE PER NDONJE ME TE BUKUR SE UN JA BO HALLALL :p
25. Do ta pranoje si dicka normaleë- CKA ?
26. Perse tradhetohetë- KA SHUM ARSYE
27. Ndereshmeria fiton gjithmoneë- PO
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuarë- NUK E DI
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe doë-DO ISHA MUNDU AQ SA MUNDEM JASHTA MUNDESIVE NUK DAL ( TE JAP JETEN TIME ) JO NJEHERE :p
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimië- AQ SHUME SA SHKON LIDHJA SHUM MIR
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon tië- NJEHERE TJETER
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetrië- PO
33. Egzistojne dashuri ne distanceë- PO
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohetë- JO EDHE BASH GJITHCKA
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashurë- MENDOJ SE PO
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuarë- PA U BE NJE DHOM BURRA ( SI KE KANUNI I LEK DUKAGJINIT ) NUK TREGOJ JO :)
37. Si do ishte personi ideal për tyë- NUK KAM KOH TA PERSHKRUAJ, ASHTU SIC JE KOFSHI I FATIT TIM BOJRUM ;)

`thankyou`
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,009
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Interviste dashurie

1. Cfar është dashuriaë parajse, ferr
2. Ke dashuruar ndonjeherëpo
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruarëkur ti gjej do ti them
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgjeëgjithmone
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuarëka plot
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/sajëasgje te vecante, besoj se dashuria eshte dicka instinktive
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të dojeë e dyta
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuriaëpo
9. të kan tradhetuar ndonjeherëpo
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe ikenënuk ka fitimtare apo te humbur, ka vetem dashuri qe vazhdon o dashuri qe mbaron
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seksëdashuri platonike ,po
12. Edhe e anasjellta vetem me seksë nuk eshte dashuri ne kete rast eshte vetem seks
13. Dashuria kerkohet, apo vjen veteë vjen vete, por nese rri mbyllur ne shtepi ,veshtire se te troket ne dere
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tendeë mundohesh te planifikosh kohen tende dhe veprimet ne menyre qe te kete harmoni
15. Je i/e fejuarë no
16. i/e dashuruarë ndoshta
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohëëjo
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeterënese dashuron dike nuk deshiron nje tjeter
19. Mendon se është e mundur kjo gjeë vlen pergjigjja e mesiperme
20. Beson ne dashurin e perjetshmeë eshte e ralle por egziston
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciprokeë e mira ashtu do ishte, por njerezit nuk i detyrojme dot te na duan apo ne ti duam
22. Cfar mendon për tradhetineë eshte pjese e jetes
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhjeë po dhe jo
24. Do ta falje tradhetineë jam munduar ta fal
25. Do ta pranoje si dicka normaleë dicka qe te lendon nuk mund te jete normale
26. Perse tradhetohetë per 1 milion arsye
27. Ndereshmeria fiton gjithmoneë jo
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuarëpo dhe jo
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe doënese dhe ai do me donte te pamunduren do e beja te mundur
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimië kryesor. kur fillon te mungoje besimi aty ka filluar dhe fundi i lidhjes
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon tië parajse ,ferr
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetrië pothuajse gjithmone
33. Egzistojne dashuri ne distanceë per nje periudhe kohe me pas o ka bashkim o ka ndarje
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohetë jo
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashurë po
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuarë mendoj se nuk kam perse te bertas qe jam e dashuruar por as qe ta fsheh dicka te tille.
37. Si do ishte personi ideal për tyë nuk e di
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,891
Pikët
113
Përgjigje e: Interviste dashurie

1. Cfar është dashuria?
- Nuk e di.
2. Ke dashuruar ndonjeherë?
- Po
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruar?
- Nuk kam arsye ne mendje per momentin.
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgje?
- Jo.
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?
- Black - Pearl Jam http://www.youtube.com/watch?v=1FqvAQcgXXI
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/sajë?
- Te jete origjinal dhe jo shume romantik hena ime, zemra ime ylli im..:p
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të doje^
- Per mua eshte me e lehte te le dike te me doje.
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?
- Po, shume.
9. Të kan tradhetuar ndonjeherë?
- Me sa di une jo..
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
- Po per mua qendron.
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seks?
- Po...por nuk zgjat shume..:)
12. Edhe e anasjellta?
- Jo!
13. Dashuria kerkohet, apo vjen ?
- Edhe duhet kerkuar ajo qe do.
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tendeë mundohesh te planifikosh kohen tende dhe veprimet ne menyre qe te kete harmoni?
- Liria nuk preket..harmonia nuk vjen sipas planiifikimit, vjen se dy duhen, kuptohen dhe mbeshtesin njeri -tjetrin.
15. Je i/e fejuarë?
- Jo
16. i/e dashuruarë?
- Jo
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohë?
- Jo.
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjter?
- Jo
19. Mendon se është e mundur kjo gje?
- Po..
20. Beson ne dashurin e perjetshme?
- Me vjen keq, por jo.
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciproke?
- Duhet dhe se s'ben jane dy fjale qe nuk rrine mire ne krah te fjales dashuri.
22. Cfar mendon për tradhetine?
- Eshte nje xhest i njerezve me pak personalitet.
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhje?
- Ndoshta jo po te ma thoshte.
24. Do ta falje tradhetine?
- Nuk di te pergjigjem.
25. Do ta pranoje si dicka normale?
- Do ta shihja si diçka normale, por nuk do ta pranoja dot si normale.
26. Perse tradhetohet?
- Per dobesi karakteri ose per mungese dashurie.
27. Ndereshmeria fiton gjithmone?
- Asgje dhe askush nuk fiton gjithmone :D!
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuar?
- Ndoshta po..ndoshta jo
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe do?
- Po te ishte reciproke gjithçka..nese jo asgje, do vuaja ne heshtje..:)
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimi?
- Nje vend te rendesishem.
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti?
- S'ka logjike..nuk je i lire.
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetri?
- Mendoj se ka menyra te ndryshme te te dashuruarit.
33. Egzistojne dashuri ne distance?
- Jo.
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?
- Jo
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashur?
- Po..
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuarë?
- Te dine qe jam e lidhur apo qe po jetoj nje histori dashurie, po..te tregoj si e jetoj, jo!
37. Si do ishte personi ideal për ty?
- S'kam njeri ideal..
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Interviste dashurie

Intervista Dashurie

Ju Lutem Ketyre pyetjeve ju pergjigjeni me pergjigje sa me të shkurtera si p.sh: po/jo dhe ndonje pershkrim të shkurter....

1. Cfar është dashuriaë.-Sentimenti me seks pa pages.
2. Ke dashuruar ndonjeherë.-Edhe dy- tre her resht.
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruarë.-E para eshte filozofike nuk pagu,e dyta eshte morale nuk bo pun shpie,e treta eshte materjale e ke gati edhe per dit te veshtira.
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgjeë.Gjithmon kam ndryshu por qellimi ka qene i njejte,dashuri Platonike,mbrapa lodhjes.
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuarë.-Martohet mesuesja me traktoristin.Kush e di se ç'ka gjet mesusja tek traktoristi.!.
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/sajë.-Dy tre gjona te vogla,mjafton qe thot po.
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të dojeë.-Eshte njesoj,nuk do meremi me zgjedhim foljesh.
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuriaë.-Dashuria eshte vetem vuajtje,eshte pun pa orar.
9. të kan tradhetuar ndonjeherë.-Jennifer Lopes nja dy here.
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe ikenë.-Qendron,po mbas punes jo para punes.
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seksë.-Pa seks,kur jam vetem
12. Edhe e anasjellta vetem me seksë.-Vetem jam kur,pa seks...
13. Dashuria kerkohet, apo vjen veteë.-Po se kerkove e te vjen vete do thot qe sta ka qefi
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tendeë.-Varet sa zgjat,po nuk eshte nai sakrific e modhe me humb lirin brenda dites.
15. Je i/e fejuarë.-Nganjeher.
16. i/e dashuruarë.-Rastesisht.
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohëë.Pamela Anderson dhe Jenniferin.
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeterë.-Asnjeher,i kam dashuruar te dyja bashke.
19. Mendon se është e mundur kjo gjeë.-Nuk ka problem,dashuria nuk njeh kufi.
20. Beson ne dashurin e perjetshmeë.Besoj,edhe ne ate te perditeshme.Viagra do ta boj te perjeteshme.
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciprokeë.-Po nuk ishe vetem,patjeter.
22. Cfar mendon për tradhetineë.Gjo e keqe,per dit te veshtira.
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhjeë.Jep fund nje lidhje e hap nje zgjidhje.
24. Do ta falje tradhetineë.-Jenniferit s'kam per t'ja fal.
25. Do ta pranoje si dicka normaleë.-Para pune jo,mbas pune nuk i dihet
26. Perse tradhetohetë.-Per mos perputhje karakteri filozofik;dashuri pa seks.
27. Ndereshmeria fiton gjithmoneë.Para pune edhe mbas pune,po jo gjat punes.
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuarë.-Jenniferin nuk e ndroj me asnji.
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe doë.-Do kendoja dhe hip-hop.
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimië.Kur e kerkon edhe beson;po nuk besove kot qe ja kerkove.
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon tië-Shfrytezimi i kohes se lire ndaj gjumit.
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetrië.Varet nga kohegjatesia,kush duron fiton.
33. Egzistojne dashuri ne distanceë.-Egziston,edhe ne milimetra o centimetra.
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohetë.Dashuri pa leje nuk ka.
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashurë.Vetem njeher Jenniferit,pa dashje.
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuarë.-I rezervuar,ta postosh ne You Tube.
37. Si do ishte personi ideal për tyë
.-Me sentiment,jo si keto kukullat e fundit plastike.haha
 

Baddd_GirL

NigHTwisH
Anëtar
Apr 23, 2010
Postime
45
Pikët
0
Vendndodhja
Everywhere...
Përgjigje e: Interviste dashurie

1. Cfar është dashuria
*Dashuria eshte nje dhurate,qe eshte e mbushur me lumturi dhe lot.
2. Ke dashuruar ndonjeherë
*Po.
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruarë
*Dashurojme per tu larguar nga vetmia... :)
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgje
*Jo.
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar
*Aerosmith-I don't wanna miss a thing.
6. Cfar duhet të beje një femer/mashkull qe ti të cmendesh pas tij/sajë
*Karakteri.
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të doje
*Ben mire te jet reciproke.:)
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria
*Po shume!
9. të kan tradhetuar ndonjeherë
*Nuk e di...Besoj qe jo.
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe ikenë
*Jo.
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seks
*Po.
12. Edhe e anasjellta vetem me seks
*Jo
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete
*Dashuria lind vetvetiu.
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tende
*Jo
15. Je i/e fejuarë
*Jo
16. i/e dashuruarë
*Ndoshta :)
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohë
*Jo :)
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeter
*Jo
19. Mendon se është e mundur kjo gje
*Po
20. Beson ne dashurin e perjetshme
*Po !
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciproke
*Ashtu do duhej... :)
22. Cfar mendon për tradhetine
*Tradhton Njeriu me karakter te dobet.
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhje
*Tradhetia then besnikrin!
24. Do ta falje tradhetine
*Jo!
25. Do ta pranoje si dicka normale
*Jo!
26. Perse tradhetohet
*Ftohja e ndjenjave apo deshire per te provuar tjeter person...
27. Ndereshmeria fiton gjithmone
*Ashtu do duhej!Por jo...
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuarë
*Mendoj qe jo.
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe do
*Gjithecka!
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimi
*Vendin PRIMAR !
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti
*Nje ndjenje qe smund ta prekesh,por mund ta ndjesh.
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetri
*Po.
33. Egzistojne dashuri ne distance
*Po.Distanca tregon peshen e dashurise.
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet
*Cdo gje ka kufi.
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashurë
*Mendoj qe jo.
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuarë
*Cdo gje thuhet ne kohe te vet.
37. Si do ishte personi ideal për ty
*Mashkull i drejt ! ;)
 

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
18,397
Pikët
113
Përgjigje e: Interviste dashurie

1. Cfar është dashuria? S'e di, duhet te jete ndjenje e bukur, por gjuha nuk eshte akoma aq pasur sa te pershkruaj..
2. Ke dashuruar ndonjeher? Natyrisht.
3. Mund të me thuash 3 arsye për të dashuruar? Qe kur kane filluar llogaritjet ne lidhje me dashurine?
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja të ndryshosh asgje? Jo.
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar? Vetem ty.
6. Cfar duhet të beje një mashkull qe ti të cmendesh pas tij? Te jete inteligjent dhe bastard.
7. është me e thjeshte të duash, apo të lejosh dike të të doje? Asnjera nga te dyja.
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria? Hmm, jo mund te them.
9. të kan tradhetuar ndonjeherë? Po.
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken? Jo.
11. Je ne gjendje të perjetosh një histori dashurie pa qene nevoja të besh seks? Kur isha adoleshente.
12. Edhe e anasjellta vetem me seks? Varet.
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete? Natyrisht, vjen vet.
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet të kufizohesh ne lirine tende? Jo.
15. Je i/e fejuar? Po
16. i/e dashuruar? Po.
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne të njejten kohë? Jo.
18. Ke dashuruar një person edhe ke deshiruar një tjeterë? Jo.
19. Mendon se është e mundur kjo gje? Thone qe eshte normale.
20. Beson ne dashurin e perjetshme? Besoj ne dashurine qe trasformohet...
21. Beson se dashuria duhet të jete se sben reciproke? Jo.
22. Cfar mendon për tradhetine? Qe nese arrihet ne ate pike, te dy kane faj.
23. Mendon se ajo i jep fundin një lidhje? Shpeshhere po.
24. Do ta falje tradhetine? E kam bere.
25. Do ta pranoje si dicka normale? Jo.
26. Perse tradhetohet? Sepse mungon diçka tek partneri dhe kjo na çon ta kerkojme gjekundi tjeter.
27. Ndereshmeria fiton gjithmone? Jo.
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe të ka tradhetuar? Po.
29. Cfar do ishe ne gjendje të beje qe mos të humbisje personin qe do? Vehten.
30. Ne një lidhje cfar vendi ze besimi? Eshte shtylla kurrizore e lidhjes.
31. Pershkruaje dashurine ashtu sic e mendon ti? Hmm nuk qenkam ne gjendje.
32. Mendon se ne dashuri është gjithmone njeri qe dashuron me shumë se tjetri? Pergjithesisht po.
33. Egzistojne dashuri ne distance? Po.
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet? Po. Ne dashuri kurre nuk eshte mjaft.
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe të ka dashur? Ndoshta.
36. Mendon se duhet tu tregosh të gjitheve për dashurine tende, apo me mirë të jeshe i/e rezervuar? Sipas vendit duhet bere kuvendi.
37. Si do ishte personi ideal për ty? Ai qe kam.
 
Top