• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

iPad 2 i gatshëm gjatë 2011?

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Sipas disa thashethemeve të mediave të ndryshme të cilat në çdo hap e përcjellin kompaninë Apple, thuhet se kjo kompani së shpejti do të dal me versionin e ri të tabletit të famshëm – iPad.
Për më tepër, një analist i kompanisë Gleacher & Company ka të dhëna edhe më specifike, pasi që thotë se tableti i ri i Apple do të dal saktësisht gjatë muajit prill të vitit të ardhshëm.

Mirëpo, të gjithë të tjerët thonë se ky është vetëm një parashikim, i cili nuk përmban asgjë zyrtare, dhe nuk dihet se a ekziston ky plan në ciklin vjetor të produkteve të kësaj kompanie.

Ndërsa, flitet për kompjuterin tablet të Apple, ka zëra që thonë se kjo pajisje madje do të dal në treg gjatë festave të fundvitit, si befasi që Apple ka për konsumatorët e saj besnik.
 
Top