• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

iPad i ri vjen me kamerë?

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Nëse bazohemi në lajmet e fundit që po qarkullojnë në forumet e ndryshme në internet, modeli i ri i tabletit të Apple, iPad, do të ketë edhe kamerë të integruar dhe kjo sigurisht do të mundësojë incizime dhe video-thirrje të ndryshme që do të mund të bëhen përmes kësaj pajisje.
Magazinat e specializuara për teknologji thonë se vendimi i marrë nga menaxhmenti i gjigantit amerikan Apple, nuk është befasues por që i njëjti mund të vlerësohet si vazhdimësi e traditës së kësaj kompanie, e cila për çdo version të freskuar të produktit të vet sjell risi të ndryshme për përdoruesit.Tashmë është bërë e ditur se Apple është duke kërkuar një laborator për testimin e kualitetit të kamerës, bashkë me testimin e sinjalit audio dhe video.

Edhe pse asnjëra prej këtyre të dhënave nuk janë zyrtare, besohet se versioni i ri i iPad përsëri do t’i thyejë rekordet e shitjet dhe risive që ajo do të sjell për të gjithë ata që duan ta kenë një pajisje të tillë.
 
Top