• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Iptv m3u gratis

Lejla12

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 20, 2020
Postime
3
Pikët
3
Pershendetje

Kush ben mire te ma qoj nje playlist iptv m3u gratis,
 

Poshnjari

Kontribues
Staff member
Anëtar
Dec 25, 2010
Postime
447
Pikët
43
Pershendetje

Kush ben mire te ma qoj nje playlist iptv m3u gratis,
Ky është një problem i madh. Nuk mund të gjesh pasi edhe ata që mund të gjesh ngecin dhe bllokohen shumë shpejtë.
 

Lejla12

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 20, 2020
Postime
3
Pikët
3
E kam provu kete freedailyiptv nuk punojn mac adress naj provajder kish ba sevap
 
Top