• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Irina, ja pse Cristinano është “cmendur” pas saj

Heily

BuRreLse
Anëtar
Jan 16, 2010
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
Ku tme doje e bardha zemer


E dashura e sulmuesit Cristiano Ronaldo, Irina Shayk, kalon Atlantikun duke fituar një famë të madhe edhe përtej kontinentit të vjetër.

Bukuroshja ruse e lidhur prej disa muajsh me lojtarin portugez, ka pozuar gjysmënudo për revistën e njohur “GQ”, duke treguar arsyen pse lojtari është lidhur vërtet kaq shumë me të.

Linjat e përsosura dhe sensualiteti e bëjnë bukuroshen ruse një nga femrat më tërheqëse të planetit. Karriera e saj filloi në vitin 1986 kur e ëma e regjistroi në një konkurs bukurie dhe që prej asaj kohe, Irina ka njohur vetëm rritje në karrierën e saj.

Në të shkuarën ajo ka pozuar edhe për “Sports Illustrated Swimsuit Issue”. Aktualisht ajo është imazh i firmës Armani për koleksionin Intimissimi.
 
Top