• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ish-avokati i Michael Jackson gjendet i vdekur

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113


Ish-avokati i mbretit të muzikës pop Michael Jackson, Peter Lopez është gjetur i vdekur në shtëpinë e vet në Los Angeles në Californi. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme,njofton “Sky News”.

Policia tha se Lopez, i cili ishte i martuar ma aktoren Catherine Bah, dyshohet të ketë kryer vetëvrasje. “Fqinji i tij ka thënë se ka dëgjuar të shtëna dhe se dikush ka gjetur trupin e Lopez”, ka deklaruar policia pa dhënë detaje të tjera.

Lopez ka qenë avokat i Jacksonit për disa vite.
 
Top