• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

Thread
Ismail Qemali
 • 22

  Askushi

  Anëtar i ri From Neverland
  • Postime
   2,159
  • Rezultati i reagimit
   16
  • Pikët
   0
 • 4

  Rex

  gjitholog
  • Postime
   14,108
  • Rezultati i reagimit
   1,150
  • Pikët
   113
 • 3

  daniel00

  V.I.P From Diktatrojska
  • Postime
   3,976
  • Rezultati i reagimit
   77
  • Pikët
   48
 • 3

  Interisti

  Sheshi Flamurit 32 From Ku Te Me Zej Kemba
  • Postime
   23
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • 2

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   8,789
  • Rezultati i reagimit
   3,086
  • Pikët
   113
 • 1

  SERAFIM DILO

  Anti Busavata
  • Postime
   9,581
  • Rezultati i reagimit
   73
  • Pikët
   48
 • 1

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   51,309
  • Rezultati i reagimit
   2,890
  • Pikët
   113
 • 1

  peshkaqeni33

  nje ze midis jush From Kush tha, qe s'jemi komshinj!
  • Postime
   6,579
  • Rezultati i reagimit
   865
  • Pikët
   113
 • 1

  yllbardh

  R.I.P From as vetë se di.... :)
  • Postime
   964
  • Rezultati i reagimit
   12
  • Pikët
   18
 • 1

  murik

  peace and love From philadelphia
  • Postime
   2,058
  • Rezultati i reagimit
   532
  • Pikët
   113
 • Top