• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

ja dhe karadashi

Status
Temë e mbyllur.

Karadash

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 12, 2009
Postime
3
Pikët
0
ca bot mir eë pertosha me dal per kafe anej dhe thash te shkrua na 1 rresht knej.

sa per te qen ne tem, un jam user i ri ketu :D
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,141
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: ja dhe karadashi

Mire se erdhe Karadash.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top