• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

ja po prezantohem dhe une :)

Status
Temë e mbyllur.

Innocent

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 21, 2009
Postime
16
Pikët
0
hello une jam Innocent .. erdha te bej pak remuje``gozilla``
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: ja po prezantohem dhe une :)

mireserdhe dhe e kalofsh sa me mire ne shoqerine tone te kendshme:p ooo dhe jo rremuje :):)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,993
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: ja po prezantohem dhe une :)

Innocent mire se erdhe lal shpresojm te kalosh sa me mire midis nesh ;)
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: ja po prezantohem dhe une :)

Mire Se Erdhe
 

Innocent

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 21, 2009
Postime
16
Pikët
0
Titulli: ja po prezantohem dhe une :)

Faleminderit te gjitheve :) Edhe une shpresoj tja kaloj mire :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top