• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ja si ishte dikur pa u bërë VIP

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Vetëm ta shikoni fotografinë kur Xhorxh Kluni ka qenë i ri, një djalë që vetëm idenë e një mashkulli seksi nuk ta jep.

Si kanë qenë personazhet e famshëm përpara se të bëheshin të tillë?! Shpesh imagjinojmë se edhe të vegjël yjet botëror duket të kenë pasur atë siguri apo bukuri që sot e kanë, por jo shpesh ka ndodhur kështu. A doni të dini sesi ka qenë një nga meshkujt më seksi sot në botë që pothuajse çdo ditë është në kopertinat e revistave të ndryshme në botë, por edhe këtu në Kosovë. Xhorxh Kluni një nga aktorët më të paguar për momentin dhe më të pashëm, nuk ka qenë kështu. Vetëm shikoni fotografinë kur ka qenë dikur i ri. Një djalë që vetëm idenë e një mashkulli seksi nuk ta jep. Një kokë e madhe e cila duket edhe shumë më e madhe për shkak të flokëve të shumta dhe paksa të çrregullta, një gojë shumë e madhe dhe veshur pa shije. E megjithatë atë periudhë Xhorxh Kluni e ka lënë mbrapa, pasi tani ka ndryshuar gjithçka në pamjen e tij dhe nuk lë hapësirë për t’u marrë me asgjë, për më tepër është ende i pamartuar, pavarësisht se është në lidhje. Po si e kanë yjet e Hollivudit sot janë në një lidhje dhe nesër papritur nuk janë
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,505
Pikët
113
Përgjigje e: Ja si ishte dikur pa u bërë VIP

Nje Vip fenomenal:
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=_YKFUBW0dh4&feature=related"]YouTube- The fabulous Gabriel Byrne
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,505
Pikët
113
Përgjigje e: Ja si ishte dikur pa u bërë VIP

Vip????
Roman Polansky,doli i pafajshem sipas gjykates Helvetike(dje).
Ngaqe e permend dhe ky....
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=8HgWANva9Xk"]YouTube- Adrien Brody winning an Oscar® for The Pianist
hmmmmmmmmmmmmm:cool:
 
Top