• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jackie Chan fonde për të prekurit nga tërmeti

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Jackie Chan është bashkuar me rreth 100 yjet e show biz-it nga Hong Kongu, Kina dhe Taivani në një koncert bamirësie për personat e prekur nga tërmeti i fundit në Kinë.


Koncerti që zgjati plot pesë orë u mbajt në Hong Kong dhe mblodhi më shumë se 4.8 milionë dollarë për banorët e prekur nga tragjedia, që shkaktoi mbi 2200 të vdekur.

Chan, i cili ka vizituar personalisht zonat e prekura javën e kaluar, mori pjesë në një video të prodhuar posacërisht për mbledhjen e fondeve.

Mes yjeve aziatike që merrnin pjesë në koncert ishin edhe Donnie Yen, Leon Lai, Sammi Cheng dhe Barbie Hsu.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top