• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jacko, drejt mbylljes hetimet mbi vdekjen

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Po shkojne drejt mbylljes hetimet mbi vdekjen e legjendes se muzikes pop, Michael Jackson.

Burime nga prokuroria e Los Anxhelosit bejne te ditur se mjeku i kengetarit, Conrad Murray rrezikon seriozisht inkriminimin per vrasje me paramendim.

Burimi thekson se Murray mund te akuzohet gjithashtu edhe per neglizhence ne dhenien e nje doze te larte qetesuesish.
 
Top