• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jackson në lidhje të re

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Janet Jackson – e cila ka qenë në lidhje shatë vjeçare me Jermaine Dupri dhe është ndarë me të vitin e kaluar – si duket ka filluar një lidhje të re me biznesmenin Wissam Al Mana.


Al Mana është biznesmen 35 vjeçar dhe sipas disa raporteve më këngëtaren për herë të parë janë takuar në Paris në Fashion Week.

Këngëtarja Janet Jackson e cila është 44 vjeçare tha më parë se qëllimi i saj në jetë është që të krijoj familjen e saj sa më shpjet.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top