• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jam ngacmuar seksualisht ne moshen 17 vjec

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Super e famshme ne Itali dhe se fundmi edhe ne Gjermani, showgirl italo-zvicerane Michelle Hunziker rrefen se ne moshen 17-vjecare eshte ngacmuar seksualisht nga nje person i lidhur me boten e spektaklit ne kembim te nje pune me te mire.


Isha vetem 17-vjec kur nje 40-vjecar, zbulues talentesh me tha se duhet te shkoja me te, per te fituar nje pune me te mire dhe me te suksesshme”, thote Hunziker.

Prezantuesja e njohur thote se duhet te mbrohen te drejtat e grave, por sidomos duhet te luftuar shume kunder diskriminimit te vajzave te reja dhe kunder dhunes ndaj femijeve.

Hunziker i ben apel te gjithe vajzave te reja qe duan te futen ne rrugen e spektaklit se nuk duhet te tremben dhe te japin veten perpara ketyre personave qe ofrojne shume ne kembim te seksit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top