• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jam Tironc i Vjeter

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
sa jan shtu tironcat lol
http://www.youtube.com/watch?v=2WpeS6CPNwI&feature=related
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,603
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Jam Tironc i Vjeter

So pune tallje jo por kur del kinezi thot jam tironc i vjeter ca duhet me thon ne tironsat jena japonez ëë lool
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Jam Tironc i Vjeter

iiii ketu cenkan vetem tironc me, te vije una po spo sjell gje se skam raki e ka pi babi:p
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Jam Tironc i Vjeter

Mah sqenka per mua s"ja tironce....haha
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Jam Tironc i Vjeter

hihihih :D rrofte ai i pari ..............edhe une targen tr e kam :p kiss
 

Flaviaa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2010
Postime
14
Pikët
0
Vendndodhja
Florida
Përgjigje e: Jam Tironc i Vjeter

haaaaaahahahahahaahahaahahahahhahaahahhahahahahaha .. "D
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Jam Tironc i Vjeter

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=3nKHnEQVxmY"]http://www.youtube.com/watch?v=3nKHnEQVxmY ssssssss hahahahahah
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,365
Pikët
113
Përgjigje e: Jam Tironc i Vjeter

tani kur nje pyllaxhi ngreh strehen ne tirone,automatikisht eshte Krye....
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,365
Pikët
113
Përgjigje e: Jam Tironc i Vjeter

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=pf9F34YM4Pg"]YouTube - Portokalli 10-8 Katunaret e Kosoves
GREAT
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=p94CeT97G98&feature=related"]YouTube - Gazmend Rama - Je Katunare
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Armand per te qeshur ajo menyra e gabelve ne shqiperi per te cilesuar kosovaret si katundare kur prej tyre ju ka ardhur çdo qelize qyteterimi qe keni se dhe shtepi skeni dit me ngrit ne shqiperi keni jetuar ne kasolle kashte lol
sidomos tirana qyteti pas viteve 45 se me pare ka qene kenete plot mushkonja e fshatare qe ju vinin poturet era pordhe shekullore lol
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,365
Pikët
113
Përgjigje e: Re: Jam Tironc i Vjeter

Armand per te qeshur ajo menyra e gabelve ne shqiperi per te cilesuar kosovaret si katundare kur prej tyre ju ka ardhur çdo qelize qyteterimi qe keni se dhe shtepi skeni dit me ngrit ne shqiperi keni jetuar ne kasolle kashte lol
sidomos tirana qyteti pas viteve 45 se me pare ka qene kenete plot mushkonja e fshatare qe ju vinin poturet era pordhe shekullore lol
Me juve nuk diskutoj,ti je moderator apo jo???
Tiranes ti dhe fshatareve te tjere nuk i afroheni.
Komplex nga nje i pa identifikuar.
Binim ere neve,po juve???
Se kaloj ne extrem une.
Si ta kesh qejfin
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Armandi do kisha komplekse nese vertet do ju kisha zili juve katundarve te pezes zbritur ne tirane edhe pse akoma si keni heq ato poturet qe fola pak me lart
tirana njifet historikisht si qender katundesh e grumbullim masiv jevgjish po tjua besh numerimin e popullsise ne tirane qe te gjithe tiranas nga skrapari e tropoja dilni
per ke kompleks per gabelt ? lol
me sa guxim katundari i thot qytetarit katundar ? lol kur ekzistonte kosova si krahine me vete e qytetet e saj tirana as neper mendimet me te zymta te enver hoxhes e leka zogut nuk ka ekzistuar lol
per qytetar ne shqiperi mund ti thuash shkodraneve,beratasve,fierakeve,durrsakeve kurse ju ne tirane sfiguroni ne asnji qitap para luftes se dyte boterore qytetar me zor sbohesh armando lol

SEA me mir te jesh plak me mendje ndonjiher
 
Top