• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

James Bond, ikona ultimative

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Agjenti i filmave “007”, James Bond, është votuar si ikona ultimative e meshkujve britanikë në një sondazh të ri ‘online’.
James Bond, i cili së fundmi është duke u luajtur nga Daniel Craig, ka qenë në krye të sondazheve, duke e tejkaluar “The Doctor” nga seria televizive “Doctor Who”.

“Për numër dekadash, James Bond ka vazhduar të jetë simboli ultimativ i ftohtësisë dhe në vitin 2010 nuk është ndryshe. Ai është i ftohtë, bindës, i fortë, mirë i veshur dhe jo i përfshirë në njërën apo tjetrën shaka. Dhe nëse kjo nuk është e mjaftueshme, ai pasi vriste burrat e këqij, gjithnjë gjente kohë për të ndenjur me femrat më të bukura”, tha Andrew Lubega, krijuesi i sondazhit.
 
Top