• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jamie Foxx shkruan skenarin e një filmi komik

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Foxx është duke shkruar skenarin e një filmi të bazuar në serialin komik të viteve të shtatëdhjeta, “Laverne and Shirley”.


Aktori 42-vjeçar planifikon të realizojë një film, në të cilin rolet kryesore do t’i luajnë Jessica Biel (Shirley) dhe Jennifer Garner (Laverne).Regjisori Garry Marshall ka konfirmuar se ai është duke punuar me Foxx në këtë projekt.

Jamie dhe unë po mundohemi ta bëjmë atë (film). Ai po e shkruan. Është krejtësisht ndryshe dhe një tregim modern se si ato gjinden në rruge në momente të vështira… Jennifer Garner mund ta luajë Lavernen, ndërsa Jessica Biel mund ta luajë Shirleyn”, ka thënë Marshall për revistën TV Guide.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top