• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jared Leto i shokuar nga nominimet në VMA

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Leto është befasuar kur ka marrë vesh se grupi i tij “30 Seconds to Mars” ka marrë katër nominime nga MTV Video Music Awards (VMA).


Videoklipi i këngës “Kings And Queens” mes tjerash do të garojë për çmimin e ‘klipit më të mirë rok’ dhe për ‘klipin më të mirë të vitit’.

Aktori dhe këngëtari Leto ishte në Australi kur dëgjoi lajmin, ndërsa ka thënë për MTV News se dita kur e mori vesh këtë lajm “do të hyjë në histori të këtij grupi të vogël”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top