• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jastëku që ju tregon përralla

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy


Jastëku që gjatë kohës kur shtriheni për të fjetur ju tregon përralla, lëshon muzikë, apo ligjërata të regjistruara, nuk është një gjë e re në treg, por shitja e tij u rrit me të madhe pasi që ekspertët njoftuan se njerëzit duke dëgjuar në gjumë një ligjëratë ose këngë e mbajnë mend më lehtë.
Jastëku Sound Asleep kushton 20 funte dhe në brendësi ka të fshehur një mini zërim i cili mund të lidhet me CD dhe MP3 player.

Janë shumë argëtues dhe tashmë myshterinj të tyre janë partnerët të cilët kanë probleme me gërhimën sepse muzika e lehtë ndihmon për gjumë më të rehatshëm, si dhe për personat të cilët kanë probleme me oshtimën e veshëve, por edhe për ata që flenë më lehë duke dëgjuar muzikë.

Myshterinj të Sound Asleep janë edhe studentët dhe nxënësit të cilët e shfrytëzojnë për t’i dëgjuar ligjëratat e incizuara për provime. /Telegrafi/
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Jastëku që ju tregon përralla

S'DO ishte keq por ne gjum dua qetesi :p:p
 
Top