• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Java Shqiptare e Modës

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ky është një imazh I shkëputur nga “Java Shqiptare e Modës”.


Modele duke sfiluar me veshje të stilistit maqedonas Nenad Sakiraski në ditën e tretë të “Javës Shqiptare të Modës”Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top