• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jehona dhe Besa Kokëdhima realizojnë duet

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Këngëtarja e njohur nga Kosova, Jehona Sopi, ka përfunduar realizimin e duetit me këngëtaren nga Shqipëria Besa Kokëdhima.


Jehona që kohë më parë kishte paralajmëruar për një duet me Besën, ndërsa ato tashmë e kanë përfunduar atë dhe madje kanë realizuar edhe videoklipin e këngës, transmeton Telegrafi. </p> “Kënga titullohet ‘Nuk jam ajo’ dhe është e orkestruar nga Enis Presheva, me tekst të Big Basta dhe realizimi i videoklipit është bërë nga produksioni Entermedia”, ka treguar këngëtarja Jehona Sopi për Telegrafi…

Jehona po ashtu ka zbuluar se nga sot kënga do të mund të dëgjohet në telvizionet vendore
Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top