• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jehona urren vetminë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Tashmë si një këngëtare e afirmuar Jehona Sopi ka arritur të pushtojë skenën muzikore dhe zemrën e mijëra adhuruesve.


Ka filluar të këndojë që e vogël, e njëkohësisht është paraqitur edhe në spektakle të ndryshme bukurie. Me zërin e këndshëm, sharmin dhe paraqitjen mjaft tërheqëse skenike, ajo nuk është vetëm e pëlqyer dhe adhuruar në Kosovë por edhe në Shqipëri, Maqedoni etj.

Përvecse është një këngëtare ajo në radhë të parë është dhe një vajzë me ndjenja dhe emocione. ajo është shprehur se dëshiron që të jetë gjithmon në shoqërinë e njerëzve të saj të dashur, që urren vetminë dhe që nuk donte të rrinte kurrë vetëm.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top