• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jemi rikthyer perseri

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
11,561
Pikët
113
Nga kush do ta dëgjosh fjalën "përmjer" (me 1 r) nga kanadezët? 😜
I thonë edhe "pshurr" 🤣
E nga ta di une, si shkruhet me 1 r apo 2 rr, kur une vetem e kam degjuar, asnjehere s'e kam lexuar ate fjale.

Anyway thanks per mundimin!
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
11,561
Pikët
113
sigurisht t'u ka kujtuar fjala e urtë: "Përmori miu në det e tha: jam pjesëtar"!

Mesazhi: kur dikush me një vogëlsirë, përpiqet t'i bashkohet copës së madhe!
Thanks Gi, por kete shprehje nuk e kam degjuar kurre!

Nje me shume shprehje per te pasuruar repertorin tim.
 

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
2,737
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
Mandi dhe gjithe grupi meritojne respektin maksimal. Jane njerez te forte e me integritet. Ne sherbim te emancipimit kombetar. Asnjehere nuk i japim respektin qe merirojne. Ndjehem shume i vogel e i paperfillshem ne krahasim me sacrificat qe keta shqiptare te mire bejne. Zoti qe eshte nji,ju begatofte Mandin dhe te gjirhe ata qe pa interes vetjak kontirbuojne per te miren e atsheut tone te perbashket. Ishallah Zoti iua kthefte ne te mira per familjet w tyre. Respekt maksimal.
 
Top