• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Jeni pro apo kundra vaksinës?

Je pro apo kundra vaksinave?

 • Pro

  Votes: 14 51.9%
 • Kundra

  Votes: 11 40.7%
 • Herë pro herë kundra

  Votes: 2 7.4%

 • Total voters
  27

The ICEman

I never lose. I either win or learn.
Anëtar
Mar 28, 2019
Postime
6,650
Pikët
113
Pro çdo gjaje qe ju jep njerzve shpres e siguri.
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
39,645
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Kur mendoj qe akoma pas kaq shume muajsh nuk arriten qe te testojne dot te tere njerezit ... as qe me vete ne mendje per vaksine .

Beside ... le Ta vertetoje si fillim te me testoje dmth ... dhe nese dal negativ and im still healthy .. I still don’t need it .

So either way it doesn’t make sense to me .
 

Dea

Super Anëtar
Anëtar
Aug 1, 2020
Postime
136
Pikët
43
Vaksinat jane shpikur nga mjekesia per te shpetuar jete, sigurisht qe jam pro tyre
 

magnus

V.I.P
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
15,413
Pikët
113
E fotografova nga ballkoni fafriken e vaksinave 🤣 i thash me rezervoni 1 vaksine plus nje paqete viagara si dhurate, ndryshe e porositi te Chajnisat, aty paguan vetem vaksinen ndersa kukullen, viagarat edhe nje paqete fara lule dielli 😂😂😂 jane all inclusive ne Price 🤔
Kukullen merre cilesore lol, qe ta kete vaginen hot and wet, cajnizi i ben me bateri qe te ngrofen.
 

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
19,537
Pikët
113
Ku jane te gjithe ata qe rrefuzonin me cdo kusht te benin vaksinen lol 🤔

Yttt pulaaa -qesh-
 
Top