• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jennifer Aniston xheloze për Sandra Bullock!

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Jennifer Aniston raportohet se ia ka zili Sandra Bullock për shkak se kjo e fundit ka menaxhuar ta ruajë karrierën filmike pas divorcit nga burri i saj, Jesse James.
Ish-aktorja e serisë “Friends” mendon se Bullock ka gjithçka që i duhet në jetë.

“Jen është shumë ziliqare në jetën dhe karrierën e Sandra. Jen urren faktin se jeta e saj private, veçanërisht divorci nga Brad Pitt, e la nën hije punën e saj filmike dhe televizive”.

“Jen është e frustruar që Sandra ka dalë më e fuqishme dhe më e popullarizuar se kurrë më parë, pas dështimit të martesës së saj. Në anën tjetër, pesë vite pas ndarjes [nga Brad Pitt], Jen ende po vuan”, ka thënë burimi për National Enquirer. /
 
Top