• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Jennifer Lopez ka braktisur studion muzikore

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Rikthimi muzikor i Jennifer Lopezit po përjeton një pengesë- këngëtarja ka braktisur studion muzikore me të cilën po bashkëpunon qe një kohë të gjatë.


Lopez është dashur të lansonte albumin e saj të shtatë, “Love?” në muajin prill, me kompaninë incizuese Sony’s Epic Records, mirëpo projekti është vënë në rrezik pasi që këngëtarja është larguar nga studioja.

Sipas spekulimeve, arsyeja që Lopez ka braktisur studion është për faktin se albumi ende nuk është gati.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top